کد خبر: ۳۱۷۴۵۰
زمان انتشار: ۱۲:۳۴     ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
عقاب آسیا دوباره برگشت به آمریکا تا همان جا در مدارس فوتبال، دروازه بان آموزش بدهد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، احمدرضا عابدزاده که حالا چند سالی است توانسته گرین کارت آمریکا بگیرد و برای کار در این کشور مشکلی نداشته باشد، بعد از اینکه دید از مربیگری در فوتبال ایران چیزی عایدش نمی شود، تصمیم گرفت دوباره به آمریکا برگردد.

 

او که بی شک بهترین دروازه بان بعد از انقلاب فوتبال ایران است و هنوز بسیاری به سختی می توانند حتی ناصر حجازی را بالاتر از این عقاب دوست داشتنی به عنوان بهترین دروازه بان تاریخ فوتبال مان قرار دهند، سال ها قبل بر اثر یک حمله شدید مغزی، به سختی با مرگ دست و پنجه نرم کرد و با دعای خیر هواداران بی شمارش و به لطف شرایط فیزیکی بی نظیری که داشت، برگشت اما تا مدت ها اثرات ناشی از آن بیماری را به همراه داشت.

 

احمدرضا در حوالی 50 سالگی اما هنوز از بسیاری از فوتبالیست های شاخص لیگ، آماده تر است و گاهی که توی دروازه می ایستد، حسرت نبودنش در این فوتبال میلیاردی را بیشتر به رخ می کشد.

 

اگر چه این روزها امیررضای او آمده و دروازه بان لیگ برتری شده و به تیم ملی امید رسیده اما بسیاری رسیدن این پسر به عقاب را کاری محال می دانند.

 

عابدزاده که دو سال قبل رفت آمریکا و آنجا مربیگری کرد، قصد داشت همان آمریکا بماند اما سال قبل به دعوت استیلی برگشت تا در راه آهن مربی پسرش باشد.

 

اتفاقات تلخ راه آهن ولی سبب شده که او دیگر قید کار در ایران را بزند و دوباره برگشته به آمریکا تا در مدارس فوتبال کار کند. چون هم پول بیشتری در می آورد و هم می گوید: «برایم احترام بیشتری قائل می شوند.»

 

او اقلا دوره تعطیلات تابستان را در آمریکا می ماند تا در فصل تعطیلات مدارس در این کشور بتواند در آکادمی فوتبالی که فعالیت می کند، چند پسر و دختر نوجوان را برای رسیدن به فوتبال ملی آمریکا یاری کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها