کد خبر: ۳۱۷۴۶۳
زمان انتشار: ۱۲:۵۸     ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «می دانم چه جهنمی در عربستان انتظار پرسپولیس را می کشد.»
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، بهروز رهبری فرد در خصوص بازی تیم فوتبال پرسپولیس و الهلال اظهار داشت: «متاسفانه این بازی را ندیدم اما نتیجه اش برای ما بد نبود. من سابقه بازی در عربستان را دارم و می دانم چه جهنمی در آنجا انتظار پرسپولیس را می کشد.»

 

وی افزود: «یک گل حاشیه امنیت خوبی برای پرسپولیس نیست و باید گل های بیشتری می زدند. امیدوارم از یک گلی که زده اند محافظت کنند تا به مرحله بعد صعود کنند اما کار خیلی سختی دارند.»

 

رهبری فرد دریاره حضور هواداران پرسپولیس در استادیوم آزادی گفت: «به نظر من بردهای آسیایی پرسپولیس در آزادی را باید به حساب هواداران بگذاریم چون در کشورهای عربی اصلا تماشاگر به استادیوم نمی آید و حریفان پرسپولیس را هواداران می برند و تیم پرسپولیس نمی برد. جوی که هواداران پرسپولیس درست می کنند روی حریفان فشار می آورد و برنده اصلی هواداران تیم بودند و بردهای آسیایی را باید به نام تماشاگران نوشت.»

 

پیشکسوت پرسپولیس همچنین گفت: «پرسپولیس در عربستان کار بی نهایت سختی دارد اما اگر منطقی بازی کنند و برانکو نقاط ضعف و قوت حریف را به بچه ها بگوید می توانند موفق شوند.»

 

رهبری فرد در پایان گفت: «در عربستان داور؛ زمین و زمان به نفع الهلال است و بچه های تیم باید همه مشکلات را تحمل کنند تا نتیجه بگیرند. اینکه بعد از بازی بگویند غذا بد بود و هتل امکانات نداشت و به ما آب ندادند؛ بهانه است و از الان می گویم باید منتظر همه این مسائل باشند. پرسپولیس اگر تیم بزرگی است باید در چنین بازی های سختی موفق شود.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها