کد خبر: ۳۱۷۵۳۹
زمان انتشار: ۰۹:۱۰     ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: «نه من و نه هیچ‌کس دیگر در کار برانکو دخالت نمی‌کنیم. کسی به وزیر علیه فوتبال خط می‌دهد که از فوتبال به این جایگاه رسیده.»
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، در روزهای اخیر شایعه رد صلاحیت هدایتی یا همان عدم اهل بودن شرکت استیل‌آذین ایرانیان برای مالکیت پرسپولیس به گوش می‌رسد.

 

این زمزمه‌ها در حالی مطرح است که شرکت سایپا با همان رقم قبلی‌ای که رد شده بود، در مزایده چهارم شرکت کرد و همین موضوع باعث شد تا این مسایل مطرح شود.

 

امیر عابدینی در خصوص اهل بودن یا نااهل بودن هدایتی و همچنین مدیرعاملی خودش در پرسپولیس صحبت کرد.

 

* گفته می‌شود اهلیت هدایتی رد شده.

- اینها همه شایعه است اصلا به این شایعات گوش نکنید. مطمئن باشید مسئولان چنین کاری نمی‌کنند که باعث وهم از دولت و خصوصی‌سازی شود. اینکه صلاحیت این و آن رد می‌شود من به آن اعتقادی ندارم و مطمئن هستم چنین مکانیزمی که قانون اجرا نشود، وجود ندارد.

 

* یعنی شما مطمئن هستید که هدایتی مالک پرسپولیس می‌شود؟

- من بحث هدایتی را ندارم، چرا که او کاره‌ای نیست. این وسط شرکت استیل‌آذین ایرانیان برای خرید باشگاه پرسپولیس در مزایده شرکت کرده است، نه شخص هدایتی.

 

* گفته می‌شود در صورت برنده شدن شرکت استیل‌آذین ایرانیان در مزایده شما مدیرعامل آینده پرسپولیس هستید؟

- اینها همه گمانه‌زنی است. یک کادری در شرکت استیل‌آذین ایرانیان به صورت مجمع تعیین شده و آنها قرار است نوآوری کنند. مثلا برای مدیرعاملی 5 گزینه مطرح است و برای هیات مدیره 20 نفر که از میان آن 5 نفر مدیرعامل و از میان 20 نفر هم 5 نفر برای هیات مدیره انتخاب می‌شوند و کسانی هم که انتخاب نمی‌شوند قرار است در سیستم باشگاه به کار گرفته شوند.

 

* شما جزو گزینه‌های مدیرعاملی هستید یا هیات‌مدیره؟

- من در گزینه‌های مدیرعاملی قرار دارم.

 

* جز شما چه کسان دیگری هستند؟

- نمی‌توانم در این باره به شما چیزی بگویم، چون اگر اسم ببرم و مدیرعامل نشوند، حرف و حدیث درست می‌شود.

 

* شما و دادگان جزو گزینه‌ها هستید، آن سه نفر دیگر را قصد ندارید بگویید؟

- دو نفر را که شما گفتید، اما آن سه نفر دیگر را هم کمی دقت کنید متوجه می‌شوید، اما من اسم آنها را نمی‌برم.

 

* شما مدیرعامل شوید این نگرانی وجود دارد که مانند داماش در کار کادرفنی دخالت کنید...

- خیلی دارید تند می‌روید، این طور هم نیست. وقتی ما گیر نعل اسبیم شما دنبال اسب آماده می‌گردید.

 

* واضح می‌خواهم از شما بپرسم، در صورتی که مدیرعامل شوید در کار برانکو دخالت می‌کنید یا اصلا اعتقاد دارید که برانکو باید حفظ شود؟

- برانکو جزو گزینه‌های تمام 5 کاندید مدیرعاملی است و اعضای مجمع همه موافق او هستند و من یا کس دیگر هم در کار او دخالت نمی‌کنیم.

 

* انتقادی که به امیر عابدینی وارد است این است که صحبت‌هایش را تغییر می‌دهد. شما چند ماه پیش گفتید وزیر ورزش در خصوص کی‌روش حق دارد، اما حالا می‌گویید با تمامیت فوتبال مشکل دارد.

- من گفتم جناب وزیر با تمامیت فوتبال مشکل دارد. یک روز این مشکل را در قالب داوری، یک روز در قالب قراردادها یا گزارش یا مسایل دیگر به صورت گزارشاتی بروز می‌دهد. متاسفانه کسی باعث می‌شود این گزارشات اشتباه و نادرست به وزیر برسد که خودش از پیکره فوتبال به این جایگاه رسیده. هنوز هم می‌گویم وزارت ورزش حق دارد نگران باشد که چه کسی کی‌روش را مدیریت و کنترل می‌کند. نگران نباشید من کسی نیستم که حرف‌هایم را عوض کنم.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها