کد خبر: ۳۱۷۷۳۰
زمان انتشار: ۰۹:۰۴     ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
یک روزنامه ورزشی با اشاره به برخی اخبار، مدعی شده است که به احتمال زیاد مهرداد پولادی دیگر به ایران بازنمی‌گردد.
به گزارش پایگاه 598، روزنامه خبر ورزشی نوشت: پولادی مثل دیگر بازیکنان فکر نمی‌کرد و مدام روی یک جمله تأکید داشت: «ممکن است به ایران نیایم». چند بازیکن تیم ‌ملی تلاش کردند او را از تصمیم خود منصرف کنند، تصمیمی که مانع حضور مهرداد در جام ملت‌های آسیا می‌شد اما تلاش‌های بازیکنان و همین‌ طور مکاتبه‌هایی که فدراسیون فوتبال با سازمان نظام وظیفه داشت، زمینه را برای بازگشت پولادی مهیا کرد.

مهرداد در حالی به تیم ‌ملی ملحق شد که خودش به اندازه مسئولان و دیگر بازیکنان، آنقدرها اشتیاق نداشت. در جام ملت‌ها همه چیز در مقدماتی برای مهرداد خوب پیش رفت اما در مقابل عراق، آن اتفاق تلخ رخ داد و پولادی اخراج شد. این اخراج برای او تلخ و ناگوار بود. پس از آن جوی درست شد که چرا اصلاً به او اجازه دادند به جام ملت‌ها برود. این اعتراض‌ها و انتقادها، پولادی را ناراحت کرد تا روی تصمیم خود مصمم‌تر شود.

پس از جام ملت‌ها از مهرداد پولادی بی‌خبری محض بود. کادر فنی تیم‌ ملی و در رأس آن کی‌روش، اعتقاد داشتند اگر پولادی می‌خواهد مشکلش حل شود، خودش باید اقدام کند.

مهرداد اما دور نشسته بود و هیچ کاری صورت نمی‌داد. کی‌روش پیش از دو بازی شیلی و سوئد، وقتی آخرین وضعیت او را استعلام کرد، متوجه شد نمی‌تواند در این مسابقه تیم‌ ملی را همراهی کند. در همان روزها مسئولان تیم ‌ملی در تماس با پولادی از او خواستند تا تکلیف خودش را روشن کند‌؛ اینکه می‌آید یا نه.

پولادی در آن تماس‌ها گفت تکلیفش هنوز روشن نیست. این جمله او بدان معنا بود که تصمیم قطعی برای بازگشت به ایران را نگرفته است. این در حالی است که فدراسیونی‌ها توقع داشتند پولادی بعد از جام ملت‌ها، مصمم از حضور در یک تیم نظامی حرف بزند.

بازی شیلی و سوئد هم گذشت و آرام آرام کادر فنی تیم ‌ملی و بازیکنان متوجه شدند پولادی از جمع آنها جدا شده است. مهرداد که قبل از جام ملت‌ها گفته بود پس از پایان فصل قطعاً به ایران بازمی‌گردد، دیگر هیچ‌گاه این جمله را تکرار نکرد. خیلی زود مسئولان تیم ‌ملی جدیدترین خبر را شنیدند‌؛ اینکه مهرداد پولادی زمینه را برای سفر مادرش به امارات و سپس قطر مهیا کرده است. پس از شنیدن این خبر آنها مطمئن شدند او دیگر به ایران بازنمی‌گردد و تصمیم خود را عملی کرده است. کارلوس کی‌روش هم که متوجه شد پولادی فعلاً چنین تصمیمی گرفته است، سریعاً تلاش‌های خود را برای پیدا کردن بهترین دفاع چپ ممکن آغاز کرد.

مهرداد از نظر فنی کامل‌ترین مدافع چپ تیم‌ ملی بود و در جام‌ جهانی‌ هم توانست بهترین بازیکن ایران شود. جدایی او از تیم ‌ملی خبر خوبی برای کارلوس کی‌روش نخواهد بود اما سرمربی تیم‌ ملی مجبور است به گزینه‌های دیگر فکر کند. با تمام این اتفاقات، باید منتظر ماند و دید آیا کادر فنی ایران رسماً خبر جدایی پولادی را تأیید می‌کند؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
اسماعیل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۳ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
احسنت احسنت
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها