کد خبر: ۳۱۷۸۸۰
زمان انتشار: ۱۳:۴۶     ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در نشست هماهنگی پیش از بازی به عملکرد طرف عربستانی و معطلی سرخپوشان در فرودگاه ریاض اعتراض کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر ، محمود خوردبین در جلسه هماهنگی پیش از بازی در حضور نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا به انتقاد از عملکرد طرف عربستانی و باشگاه الهلال پرداخت و به جهت مشکلات پیش آمده، اعتراض رسمی کرد.

نشست هماهنگی پیش از  بازی پرسپولیس با نماینده کنفدراسیون ناظر داوری مسئولان عربستانی و مسئولان دو تیم برگزار شد. از پرسپولیس هم نیز محمود خوربین در این نشست حضور پیدا کرد. در این جلسه مقرر شد، مانند بازی رفت، تیم فوتبال پرسپولیس با لباس یک دست قرمز و تیم الهلال با لباس یکدست آبی در زمین مسابقه حضور پیدا کنند. همچنین مقرر شد سرخپوشان ساعت ۱۸ به وقت محلی برای حضور در ورزشگاه هتل محل اقامت خود را ترک کنند.

در این جلسه محمود خوردبین نسبت به شرایط پیش آمده برای تیم فوتبال پرسپولیس در فرودگاه ریاض به شدت اعتراض کرد و آنرا برخلاف رسم میزبانی خواند. سرپرست سرخپوشان با توجه به میزبانی صورت گرفته از الهلال در تهران عنوان کرد. میزبانی و برنامه‌ریزی باشگاه پرسپولیس در تهران برای اینکه تیم مهمان در بهترین شرایط رفاهی قرار داشته باشد، اصلا به خوبی پاسخ داده نشد.

خوردبین همچنین گفت: به عنوان نمونه با رسیدن پرواز تیم الهلال به تهران، ۶ گیت ویژه برای انجام امور مربوط به تیم الهلال باز شد تا آنها در سریعترین زمان ممکن فرودگاه را ترک کنند و از لحظه باز شدن درهای هواپیما تا زمان استقرار در اتوبوس برای حرکت به سمت هتل، کمتر از یک ساعت زمان برد، در حالیکه وقتی ما به ریاض رسیدیم تنها یک گیت به انجام امور تیم اختصاص یافت و در نتیجه بازیکنان بیش از ۳:۳۰ دقیقه در فرودگاه معطل شدند.

در این جلسه همچنین جایگاه اختصاص یافته به هواداران ایرانی مشخص شد. تعدادی بلیت هم در اختیار محمود خوردبین قرار گرفت تا در اختیار سفارت ایران در ریاض قرار بگیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها