کد خبر: ۳۱۷۹۶۹
زمان انتشار: ۰۸:۴۹     ۰۶ خرداد ۱۳۹۴
حاشیه دیدار الهلال و پرسپولیس
* هواداران الهلال با وجودی که آوردن بلندگو در ورزشگاه‌ها امری نامطلوب و از سوی AFC غیر مجاز است اما این کار را انجام دادند و بدین واسطه صداهای نامطلوبی را ایجاد کردند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از سرویس ورزشی «فردا»- برخی از رسانه‌های عربی در حاشیه بازی الهلال و پرسپولیس حاشیه‌هایی را منتشر کردند که در زیر آنها را می‌خوانیم؛

* در ابتدای نیمه دوم تعداد تماشاگران حدود شش هزار نفر بیشتر شد و در مجموع تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه ملک فهد به 23590 نفر رسید.

* محمد بندر سعود الشلهوب هافبک بسیار کوتاه قد عربستانی که اکنون 35 ساله است در دقیقه 57 از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند. الشلهوب تا کنون حدود 300 بازی باشگاهی برای تیم باشگاهی‌اش و حدود 100 بازی تیم ملی عربستان به ثمر رسانده است.

* هواداران الهلال با وجودی که آوردن بلندگو در ورزشگاه‌ها امری نامطلوب و از سوی AFC  غیر مجاز است اما این کار را انجام دادند و بدین واسطه صداهای نامطلوبی را ایجاد کردند.

* از دقیقه 70 بازی بیش از 20 هزار نفر از مردم عربستانی با ادوات و ابزار جشن و کارناوال خیابانی در بیرون ورزشگاه تجمع کردند. برخی از این‌ها در پاسخ به این سوال که چرا در ورزشگاه حاضر نشدند و تیم‌شان را تشویق نکردند، از ترس‌شان از برد احتمالی پرسپولیس سخن گفتند.

* گل سوم تیم الهلال را عبدالعزیز الدوساری روی پاس سالم الدوساری به ثمر رساند. عبدالعزیز هافبک 26 ساله و عربستانی تیم است. سالم هم وضعیتی مثل عبدالعزیز دارد.

* در طول این دیدار حدود 10 هزار پیام از سوی هواداران الهلال تنها در هشتک الهلال- پرسپولیس منتشر شد. در ابتدا این پیام‌ها توام با نگاه‌های ناامیدانه به همراه توهین به ایرانی‌ها بود اما رفته‌ رفته به تقدیر از بازیکنان الهلالی‌ها روی آوردند.

* خالد بن عبدالرحمن، مشاور پادشاه عربستان به الهلالی‌ها به دلیل آن‌چه او حماسه ملی خواند تبریک گفت.

* تا کنون (در میان چهار تیم صعود کرده به مرحله یک چهارم نهایی) تیم الهلال قاطع‌ترین نتیجه را به دست آورده است (در مقایسه با چونبوک که با اختلاف یک گل، کاشیوا بدون اختلاف و تنها حسب گل زده در خانه حریف و لخویا که با اختلاف یک گل به مرحله بعد راه یافتند).
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها