کد خبر: ۳۱۸۰۲۴
زمان انتشار: ۱۲:۱۳     ۰۶ خرداد ۱۳۹۴
پیشکسوت تیم استقلال گفت:همه می گویند مگویان چه پسر خوبی است چون چیزی نمی گوید ولی نمی دانند من هر روز دو ساعت روی روح و روانش کار می کنم تا آرام شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از کاپ، ادموند اختر که مدیر برنامه های هرایر مگویان هم محسوب می شود در خصوص وضعیت این بازیکن اظهار داشت: من نمی دانم چه بگویم. به خاطر کاری که شروع کردم متاسفم شدم. آمدم ثواب کنم اما کباب شدم. تا آنجایی که من می دانم هر کسی بازیکن خارجی می آورد زندگی اش دگرگون می شود من بازیکن آوردیم به گواه همه کارشناسان و مربیان ۲۵ بازی هم انجام داده تاوان آن را دارم می دهم اما نمی دانم با چه کسی طرف هستم.
 
وی ادامه داد:مگویان الان با خانواده اش در منزل مانده تا با وی تسویه کنند و به کشورش برگردد. الان انگار من کارمند باشگاه هستم که باید هر روز به باشگاه بروم. این مشکل تمام بازیکنان است و فقط مشکل مگویان نیست.
 
اختر افزود: به خاطر همین است که تیم به این خوبی استقلال که بهترین نفرات را داشت نتوانست جوابگوی هواداران باشد و پاسخ آنها را بدهد. از ۶ ماه قبل هر روز می گویند این هفته پول می دهیم ولی این هفته نرسید که نرسید.
 
وی درباره اینکه چه اتفاقی در ادامه خواهد افتاد بیان داشت:نمی دانم و خسته شده ام. امیدوارم این بازیکن هر چه سریعتر از کشور برود. من دیگر فوتبال نمی خواهم. ما آمدیم بازیکنی باکیفیت وارد کنیم اما دیدیم اینها اصلا بازیکن باکیفیت نمی خواهند. یک بازیکن خارجی وقتی به ایران می آید به خاطر دریافتی اش است. همه می گویند مگویان چه پسر خوبی است چون چیزی نمی گوید ولی نمی دانند من هر روز دو ساعت روی روح و روانش کار می کنم تا آرام شود.در حالیکه این وظیفه من نیست که این بازیکن دریافتی ندارد من او را به فیزیوتراپی ببرم.
 
اختر درباره اینکه به نظر می رسد در این شرایط احتمال شکایت مگویان به فیفا هم وجود دارد گفت:اگر اوضاع بخواهد اینطور ادامه پیدا کند دیگر من نمی توانم جلوی بازیکن را بگیرم و او به فیفا شکایت می کند. او بازیکنی نیست که به خاطر نگرفتن مطالباتش شکایت کند اما صبرش هم اندازه ای دارد.
 
وی افزود: ۱۵ روز دیگر مگویان با تیم ملی کشورش بازی دارد. او نباید استراحت کند؟ ما بازیکن تیم ملی یک کشور را آورده ایم. نرفتیم یک برزیلی بیاوریم که هیچ کارنامه ای نداشته باشد و ۱۵ نفر هم در آوردنش سهم داشته باشند. خدا کند آقایان بروند رونالدو و مسی را برای فصل بعد به استقلال بیاورند تا تماشاگران را خوشحال کنند.


اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها