کد خبر: ۳۱۸۵۲۴
زمان انتشار: ۰۸:۵۵     ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
گویا یکی از شگردهای مدیران پرسپولیس این شده که خندقی حفر کنند که فقط خودشان بتوانند پر کنند و خندق فلاح نژاد و شرکا هم قرارداد برانکو است. آنها برای باشگاهی که قرار بود واگذار شود قراردادی با سرمربی بستند که امکان فسخش سخت باشد و اگر برکنار شدند سرمربی قابل تعویض نباشد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، فسخ قرارداد سرمربی کروات پرسپولیس غرامت سنگینی برای این باشگاه به همراه خواهد داشت.

وضعیت باشگاه پرسپولیس به شکلی است که هر لحظه ممکن است اتفاق جدیدی در این باشگاه رخ دهد و حتی مدیرعامل جدیدی مشغول فعالیت شود.
اخیرا این ذهنیت برای عده‌ای پیش آمده که در صورت روی کار آمدن مدیرعامل جدید در باشگاه پرسپولیس، کادر فنی این تیم نیز مجدد با تغییراتی همراه خواهد شد اما قرارداد برانکو و دستیارانش با این باشگاه طوری تنظیم شده که فسخ آن غرامت سنگینی برای باشگاه پرسپولیس به همراه خواهد داشت.

یک فصل دیگر از مدت قرارداد برانکو و دستیارانش با باشگاه پرسپولیس باقی مانده و چنانچه مدیریت باشگاه پرسپولیس تغییر کند مدیرعامل جدید مجبور است هدایت تیمش را به مربیان کروات بسپارد. ضمن اینکه کریم باقری هم به این نکته تاکید کرده که قرارداد او و دیگر مربیان پرسپولیس با این باشگاه تا پایان فصل پیش اعتبار دارد.”


اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها