کد خبر: ۳۱۸۷۸۴
زمان انتشار: ۱۳:۲۵     ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: مدیرعامل باشگاه نفت برای تمرین نکردن ما در ورزشگاه تختی فقط با رئیس جمهور تماس نگرفت!

به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، سعید آذری در خصوص مشکلاتی که برای تمرین کردن این تیم در تختی به وجود آمده بود، اظهار داشت: طبق صورتجلسه‌ای که امروز امضا کردیم قرار بود ما از ساعت 18:10 تا 19:10 دقیقه در ورزشگاه تختی تمرین کنیم اما ساعت 15:30 دقیقه شجاعی سرپرست تیم ما با من تماس گرفت و گفت آقای ایرانیان به امن اعلام کرده اگر می‌توانید در ورزشگاه تختی تمرین نکنید زیرا یکسری مشکلاتی به وجود آمده است.

 

وی افزود: زمانی که من علت این موضوع را از سرپرست‌مان جویا شدم او به من گفت که سرپرست نفت اعلام کرده قنبرزاده مدیرعامل باشگاه به او ایراد گرفته که چرا صورتجلسه را امضا کرده است در حالی که این صورتجلسه در حضور تمامی افراد امضا شده و قاعدتاً نمی‌توان آن را رد کرد. با وجود تمام این مشکلات ما تمرینات خود را انجام دادیم اما آقای قنبرزاده دست به هر کاری زد تا این موضوع صورت نگیرد و تنها فکر کنم با دکتر روحانی تماس نگرفته بود زیرا با گرشاسبی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران هم این موضوع را در میان گذاشته بود.

 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تأکید کرد: هنگامی که ما به ورزشگاه تختی رفتیم متوجه شدیم که قنبرزاده به مسئولان این ورزشگاه نامه‌ای فرستاده که با توجه به جلسه هیأت مدیره این باشگاه تیم ذوب‌آهن نمی‌تواند در ورزشگاه تختی تمرین کند اما با وجود این مسئله مسئولان تختی طبق قانون به ما اجازه دادند که تمرین خود را انجام بدهیم و من باور نمی‌‌کردم که ورزشگاه تختی اینقدر خوب و شرایطش مناسب باشد.

 

آذری گفت: سال گذشته که یحیی گل‌محمدی هدایت نفت را برعهده داشت در بازی جام حذفی هنگامی که آنها به اصفهان آمدند از ما درخواست کردند که به آنها زمین تمرین بدهیم من هم در همان فرودگاه با مسئولان فولادشهر تماس گرفتم و دستور دادم نورافکن‌های ورزشگاه را هم روشن کنند در آن دیدار ما با تک گل بیاتی‌نیا به برتری رسیدیم.

 

وی در مورد اینکه دلیل این مسائل را روز قبل از بازی چه چیزی می‌داند، گفت: مسئله خاصی نیست شما دیدید در بازی مس کرمان و استقلال خوزستان چه اتفاقاتی وحشتناکی افتاد تمام این موارد به خاطر حساسیت‌هایی است که بی‌مورد آدم‌های غیر ورزشی درست می‌کنند و دامن ورزشی‌ها را می‌گیرد. بهتر بود آقای قنبرزاده که دلش برای تیمش می‌سوزد به جلسه هماهنگی می‌آمد نه اینکه ایرانیان که سنش از او بیشتر است را به جلسه بفرستد به نظرم او با این کار خود به تیم نفت توهین کرد تا به تیم ذوب‌آهن. من حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که پس از بازی در خصوص نحوه برخوردها خواهم زد هر نتیجه‌ای که رقم بخورد من صحبت‌های خود را مطرح می‌کنم. ما به خاطر اینکه نفت در آسیا بازی داشت صحبت نکردیم اما پس از بازی تمام این مسائل را بیان خواهیم کرد.

 

وی افزود: اینگونه رفتارها دور از مردانگی و مروت است ما حق‌مان را می‌گیریم دل‌مان هم پر نیست خدا را شکر بازیکنان‌مان از نظر فیزیکی و روانی آماده هستند و آقای قنبرزاده هم بداند که تمام نتایج در زمین مسابقه رقم می‌خورد و اینگونه حرکات به جایی نمی‌رسد. او تلاش کرد که بازی فینال را از دوم خرداد به یازدهم بیندازد که در این زمینه موفق بود و ما هم به خاطر منافع ملی این موضوع را پذیرفتیم و سکوت کردیم اما دیگر اینگونه رفتارها کم لطفی است.

 

آذری تأکید کرد: به هموطن خودمان حاضر نیستیم زمین بدهیم بعد می‌گوییم در عربستان با ما این کار را کرده‌اند آقایان گفته‌اند ذوب‌آهن هم به ما زمین تمرین نداد در حالی که در دیدار رفت شجاعی سرپرست ما با مسئولان نفت تماس گرفت و اعلام کرد که زمین فولادشهر را به آنها می‌دهیم اما خودشان چون دیر به اصفهان می‌رسیدند گفتند تمرین را در تهران برگزار خواهیم کرد مطرح کردن اینگونه مسائل زیبا و قشنگ نیست.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها