کد خبر: ۳۱۹۴۶۳
زمان انتشار: ۱۰:۱۵     ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
مدیر عامل تراکتورسازی تبریز گفت: باید عنوان کنم مردم تبریز سرمربی فعلی تیمشان را دوست دارند و وی گزینه اول و اخر ماست.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران در خصوص مذاکرات با سرمربی نفت تهران اظهار داشت: باید عنوان کنم منصوریان از مربیان خوب کشور ماست و اینکه ما با این مربی مذاکره کرده‌ایم به شدت تکذیب می‌کنم و هیچ گونه مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

مردم تبریز تونی را دوست دارند

وی در ادامه افزود: باید عنوان کنم مردم تبریز تونی اولیویرا را دوست دارند و وی گزینه اول و آخرما خواهد بود.

عباسی ادامه داد: در واقع ما طبق نظر برنامه و ایده تونی پیش می‌رویم مگر اینکه یک میلیونم اتفاق نادری رخ دهد و وی سکاندار هدایت تراکتور را برعهده نگیرد ه به نظر من امری محال است.

هنوز تونی برنامه نداده است

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به سوال در کدام پست نیاز به جذب بازیکن دارید و یا اینکه آیا لیست مازاد اعلام شده است عنوان کرد: هنوز تونی برنامه‌ای نداده و لیست مازاد یا جذب اعلام نکرده است که در این صورت طبق نظر وی پیش می‌رویم.

احمدزاده خدمتش پایان یافته، هر کجا می‌تواند بازی کند

وی در مورد اینکه آیا فرشاد احمدزاده به پرسپولیس خواهد رفت یا نه گفت: فرشاد احمدزاده از بازیکنان خوب ماست و با توجه به اتمام خدمت سربازی وی رفتن این بازیکن به پرسپولیس یا هر تیم دیگر نمی‌تواند چندان عجیب باشد در واقع احمدزاده هر کجا که دوست داشته باشد می‌تواند بازی کند.

به زودی تمرینات تیم شروع می شود

عباسی در خصوص شرایط تیم افزود: تیم ما هم چون سایر تیمهای لیگ برتری در استراحت به سر می‌برد و پس از بستن تیم تمرینات را شروع می کنیم.

مدیر عامل تیم تراکتورسازی ادامه داد: ما سعی می‌کنیم تیم تراکتور را در راستای موفقیت هر چه بهتر و شاد کردن دل هواداران تبریزی ببندیم.

تراکتورسازی امسال دل هواداران را شاد خواهد کرد

وی در پایان خاطر نشان کرد: هواداران تبریزی از تیمشان قهرمان می‌خواهند و به طور قطع تیم تراکتورسازی را پرقدرت و با هدف کسب سه جام روانه میدان لیگ پانزدهم خواهیم کرد و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها