کد خبر: ۳۱۹۶۶۳
زمان انتشار: ۱۰:۳۶     ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
مالک شرکت استیل آذین خبر توقیف ودیعه ای که برای خرید باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده بود را تکذیب کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، روز گذشته خبرگزاری ایسنا خبری را منتشر کرد مبنی بر اینکه دادگاه حقوقی تهران با شکایت یکی از طلبکاران حسین هدایتی، دستور به توقیف سپرده اولیه شرکت استیل آذین ایران در مزایده چهارم پرسپولیس داده است.

 

هدایتی در پاسخ به این خبر، متنی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده که در آن ضمن دروغ دانستن این مطلب، از شکایت تیم حقوقی خود از خبرگزاری نام برده داده است.

 

متن منتشر شده توسط هدایتی را در ادامه می خوانید:

 

«سلام دوستان عزیزم،

 

امروز به محض بازگشت از سفر چند روزه ام به کوه و کمر و زیارت حضرت رضا (ع) که براى فکر کردن به اهلى شدن و توسل به حضرت، کمى طولانى هم شد، با خبر کذبى روبرو شدم که به جهت تنویر افکار عمومى چند نکته را عرض می کنم:

 

اولاً گویا برخى دوستان اهلى نمى خواهند ما اهلیت پیدا کنیم. امیدوارم به جاى دروغ و تهمت دعا کنند ما اهل شویم.

 

ثانیاً خبر مخابره شده توسط ایسنا در رابطه با من و استیل آذین ایرانیان کذب محض است و تا جایى که مطلعم شرکت استیل آذین مشکلى بابت وصول طلب خود از سازمان خصوصى سازى ندارد و شاید هم وصول کرده باشد.

 

ثالثاً این شرکت آنقدر دارایى دارد که اگر کسى از آن طلب کار باشد مى تواند براحتى طلب خود را وصول کند که البته ریالى یا دلارى بدهى نداشته و ندارد.

 

رابعاً دوستانمان در آن خبرگزارى وابسته به قشر دانشگاهى، با تمام ارادتى که به این قشر فرهیخته دارم، می دانند که میان شخصیت حقیقى و حقوقى تفاوت وجود دارد و البته اگر راى از طرف دادگاهى بدوى صادر شده که ما از آن بى اطلاعیم، باید تا صدور راى دادگاه تجدید نظر و قطعى از انتشار آن خوددارى کرد و انتشار این خبر تخلف و قابل پیگرد قانونى است، هر چند که به تیم حقوقى بابت تنظیم شکایت از خبرگزارى ایسنا در این رابطه ماموریت داده شد.

 

خامساً دوستانى که قصد بازى با آبروى من را دارند نمى دانند آبرویى که خدا داده است با سیاه نمایى و دروغ پردازى مخدوش نمى شود.

 

کماکان التماس دعا دارم براى اهلیت یافتن. خداوندا عاقبت همه ما را ختم به خیر بفرما

 

یا على»

 

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها