کد خبر: ۳۱۹۹۲۸
زمان انتشار: ۱۲:۲۸     ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
سرپرست سابق پرسپولیس گفت: «به خاطر پرسپولیس چیزی حدود 2 میلیارد تومان وام گرفتم ولی با تأخیر و سودش حالا باید نزدیک به 3 میلیارد تومان به بانک برگردانم.»
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، سعید شیرینی که حدود یک سالی می‌شد سکوت اختیار کرده بود، گفت دلش گرفته و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و به جای مصاحبه شروع به درددل کرد.

 

اظهارات شیرینی را در ادامه می خوانید:

 

* چه خبر؟

- ممنون از لطف شما، حتماً می‌دانید حدود یک سالی می‌شود سکوت کرده‌ام، هیچ جا حرفی نزدم اما امروز واقعاً دلم گرفته و به هم ریخته‌ام.

 

* چه شد که یک سال سکوت کردید؟

- به خاطر پرسپولیس، من شعار نمی‌دهم و با تمام وجود می‌گویم پرسپولیسی‌ام. شما بروید یک نفر را پیدا کنید که به خاطر جذب بازیکن برای پرسپولیس، هتل تیم و... از چک شخصی‌اش استفاده کرده باشد. من به خاطر پرسپولیس وام گرفتم و حالا باید به دادگاه بروم.

 

* مگر مبلغ وام چقدر بوده؟

- دو تا وام گرفتم که سر جمع چیزی حدود 2 میلیارد تومان بود ولی با تأخیر و سودش حالا باید نزدیک به 3 میلیارد تومان به بانک برگردانم، در حالی که در طول عمرم هرگز برای خودم وام نگرفته‌ام!

 

* این وام‌ها از چه بابت بوده است؟

- برای جذب بازیکن در فصل نقل‌ و انتقالات که حالا باید تاوانش را پس بدهم. مشکلی نیست. من یک پرسپولیسی‌ام و شعار هم نمی‌دهم. در گذشته و هنگام جذب بازیکن نشان داده‌ام که حاضرم لباس تنم را هم بفروشم اما پرسپولیس به مشکل برنخورد. اجازه ندادم بازیکنان پشت در هتل بمانند. از چک شخصی‌ام استفاده کردم. من که فک و فامیل و دوستانم را به هتل آزادی و اوین نمی‌بردم. الان هم به غیر از خدا پناهی ندارم. هیچ‌کس جوابگوی من نیست. یک نفر نمی‌آید بگوید مشکل تو که مربوط به باشگاه پرسپولیس است، چگونه حل می‌شود؟

 

* منظورتان مدیران باشگاه پرسپولیس است؟

- ببینید من برای همه مسئولان و دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس احترام قائلم. این حرف‌های من هم خدای ناکرده توهین به کسی نیست اما یک تعداد چک دست بازیکنان و طلبکاران داشتم که باشگاه پرسپولیس پس گرفته و به من برنمی‌گرداند. آیا این درست است؟! یکسری دیگر که طلبکار نیستند از باشگاه پول گرفتند ولی چک مرا هم دست خود دارند. اتفاقاً دوستان اگر یک جلسه با من می‌گذاشتند به نفع خودشان هم بود.

 

* طی این مدت شما با دست‌اندرکاران باشگاه تماس گرفتید؟

- بله، ولی کسی توجهی نکرد. چند ماه قبل صرافان علیه من مصاحبه کردند و اتفاقاً یک ماه پیش چک آنها را پاس کردم. یکسری اسناد و مدارک دیگر هم موجود است که باید دست‌اندرکاران باشگاه اراده‌ای برای رؤیت آن داشته باشند اما بیشتر از همه بی‌توجهی دوستان اذیتم می‌کند. باور کنید زندگی‌ام مختل شده است. گناه من این بوده که به خاطر پرسپولیس چک کشیدم و خودم را تا خرخره در قرض و بدهی انداختم و حالا... متأسفانه هیچ‌کس هم پاسخگوی من نیست. بحث چک‌هایم یک معضل بزرگ شده است. دارم این چک‌ها را به تنهایی پاس می‌کنم اما حداقل یکی بیاید و به درددل من گوش کند. آیا این چیز زیادی است؟

 

* نه، اما این روز‌ها پرسپولیس نه هیأت‌مدیره دارد و نه مدیر‌عامل!

- یک ماه قبل، 2 ماه قبل، 4 ماه قبل، 6 ماه قبل هم نداشت. من یک سال به خاطر بازی‌های پرسپولیس سکوت کردم. گفتم تیم در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارد و خدای ناکرده با حرف‌هایم حاشیه‌ای برای تیم محبوبم درست نشود. سکوت من به این خاطر بود. حالا هم هر کسی مدیر‌عامل شود فرقی نمی‌کند. همان طور که گفتم اسناد و مدارک من به درد باشگاه پرسپولیس هم می‌خورد. آیا گذاشتن یک جلسه با سرپرست سابق پرسپولیس برای آقایان کار مشکلی است؟

 

* اگر زمان به عقب برگردد باز هم از چک شخصی خود استفاده می‌کنید؟

- گفتم که من یک پرسپولیسی‌ام. شعار هم نمی‌دهم. بروید بپرسید زندگی‌ام را بر سر باشگاه محبوبم گذاشتم. پشیمان هم نیستم ولی توقع دارم یکی پیدا شود و حرف‌هایم را بشنود. اگر نمی‌خواهند کمکی کنند ایرادی ندارد، یک جلسه بگذارند و بگویند شیرینی چشمت کور! خودت باید این بدهی‌هایی که بابت پرسپولیس بالا آوردی را تسویه کنی. من این کار را انجام می‌دهم اما حداقل یک جلسه بگذارند و همین حرف را به من بزنند.

 

* به عنوان سؤال آخر، طی این مدت با پرسپولیسی‌ها در ارتباط بودی؟

- بله، علی دایی، محمد نوری، سید‌جلال حسینی و تعدادی بازیکن دیگر به من لطف داشته و دارند... امیدوارم بعد از این مصاحبه یکی پیدا شود و به داد من برسد. البته امیدوارم!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها