کد خبر: ۳۳۹۸۴۰
زمان انتشار: ۰۹:۰۳     ۲۶ شهريور ۱۳۹۴
برانکو ایوانکوویچ:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست تیمش برابر سایپا گفت: از هواداران تیم‌مان که انتظار داشتند به پیروزی برسیم اما آنها را ناامید کردیم عذرخواهی می کنم. ضمن اینکه برای بازیکنانم هم متاسف هستم.
به گزارش پایگاه 598، برانکو ایوانکوویچ پس از شکست ۲ بر یک عصر چهارشنبه تیمش برابر سایپا ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: به تیم سایپا بابت این برد تبریک می گویم. همین طور از هواداران عذرخواهی می کنم که آنها را مایوس کردیم چرا که آنها تمایل به پیروزی داشتند.

وی افزود: از طرفی متاسفام که وقتی می بازیم چهره بازیکنانم غمگین می شود. برای بازیکنان هم متاسفم. این بازی بود که ما موقعیت های زیادی داشتیم اما آنها را به گل تبدیل نکردیم. این مشکلی است که باید روی آن کار کنیم و این موقعیت ها را تبدیل به گل کنیم.

برانکو افزود: مقابل بازی محکم و دوندگی تیم حریف نتوانستیم راه حلی پیدا کنیم. توپ های زیادی را از دست دادیم که می توانستیم با مدیریت بهتر این توپ ها را رهبری کنیم. مواردی هم بود که باعث از دست دادن پنالتی ما شد. همینطور پنالتی که حریف زد و جریان بازی را عوض کرد. طبیعی است وقتی می خواهید گل خورده را جبران کنید طبیعتا پشت سر شما خالی می شود گل دوم را می خورید.

سرمربی پرسپولیس با تاکید بر اینکه بازیکنانش نشاط و کیفیت لازم را نداشتند گفت: قبول دارم که در سطح بازیهای قبلی نبودیم. وقتی در فرم ایده ال بودیم به خاطر وقفه ای که در لیگ بوجود آمدم کار ما متوقف شد و زمان نیاز داریم که به شرایط قبلی برگردیم.

برانکو در پاسخ به این پرسش که پنالتی زن اول پرسپولیس چه کسی است گفت: پنالتی زن اول تیم ما مهدی طارمی است. او به اندازه کافی اعتماد به نفس دارد اما متاسفانه پنالتی اولی را خیلی بد زدند.

ایوانکوویچ در مورد درخواست هواداران برای زدن پنالتی توسط سوشا مکانی گفت: همانطور که گفتم طارمی پنالتی زن تیم ماست و با وجود اینکه درخواست هواداران را شنیدم اما بازهم به طارمی دادیم ضربه را بزند.

سرمربی پرسپولیس در مورد داوری این دیدار و ضربه پنالتی که علیه تیمش گرفته شد گفت: من هم شنیده ام که آن توپ به دست بازیکن ما نخورده است اما اگر واقعیت داشته باشد اتفاق بزرگی رخ داده است و داور تصمیم تاثیرگذاری گرفته است.

ایوانکوویچ در مورد رقم خوردن چهار شکست در شش بازی ابتدایی لیگ گفت: انتظار ما این نیست که باخت هایمان ادامه داشته باشد. تلاش ما این است که بتوانیم با تمرینات بیشتر موقعیت خود را در جدول بهتر کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه پشیمان نیستید که بازیکنان باتجربه را از دست داده اید و به جوانان میدان دادید گفت: اصلا از این موضوع پشیمان نیستم و از کار کردن با این بازیکنان لذت می برم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها