کد خبر: ۳۷۳۶۷۵
زمان انتشار: ۱۴:۲۰     ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
در فاصله دو هفته به پایان لیگ؛
سرمربی تیم فوتبال سایپا بعد از شکست مقابل استقلال تهران از سمت خود برکنار شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل ازجام، مجید جلالی به‌خاطر کسب نتایج ضعیف با تیم سایپا از سمت خود در این تیم کنار گذاشته شد.

 

سایپا در آخرین دیدار خود در لیگ با نتیجه 2 بر یک مغلوب استقلال شد و مجید جلالی هم پس از بازی انتقاداتی را از مدیرعامل باشگاه مطرح کرد.

 

بیت‌الله رضایی در همین خصوص اظهار داشت: پیش از بازی با صبای قم تیم فنی این دوستان (مجید جلالی) به ما تعهد دادند که 14 امتیاز از بازی‌های باقیمانده می‌گیریم. قرار نیست وقتی خودمان موفق نشدیم، حاشیه درست کنیم و مدیران محترم و زحمتکش خودرو سازی سایپا و مدیران زحمتکش فدراسیون فوتبال را زیر سؤال ببریم.

 

مدیرعامل باشگاه سایپا درباره اینکه آیا در دو بازی باقیمانده ابراهیم صادقی، کاپیتان این تیم هدایت نارنجی‌پوشان را در اختیار خواهد داشت، گفت: این موضوع را هم آقایان اعلام کردند. بیایند و بگویند چه کسی به صادقی گفته سرمربی تیم باشد؟ مگر صادقی مدرک مربیگری دارد که سرمربی شود؟ کسی که ادعای فوتبالی بودن دارد نمی‌داند که سرمربیگری در یک تیم مدرک می‌خواهد و صادقی نمی‌تواند مربی شود؟

 

رضایی اظهار داشت: آقایان همین یک مسئله را در خصوص مربیگری صادقی در سایپا شفاف‌سازی کنند و بگویند چه کسی به کاپیتان تیم گفته است سرمربی تیم شود؟ این شفاف‌سازی صورت بگیرد، مشخص خواهد شد که آقایان خودشان دنبال حاشیه‌سازی بودند تا نتایج ضعیف‌شان را با انتقاد از مدیران پوشش دهند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها