کد خبر: ۳۷۴۱۱۰
زمان انتشار: ۱۵:۰۳     ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
فرزاد حاتمی، سروش رفیعی و بختیار رحمانی سه بازیکن اصلی تراکتورسازان در بازی حساس این تیم در برابر الهلال عربستان هستند. بازیکنانی که آخرین پیروزی این تیم را با تشکیل یک مثلث رعب انگیز به وجود آوردند.
به گزارش پایگاه 598، آخرین دیدار تراکتورسازان در لیگ برتر با درخشش سه بازیکن این تیم همراه بود، سه بازیکنی که این روزها بیشترین تاثیر را برای تیم شان دارند. سه بازیکنی که نشان دادند در دوران اوج خود به سر می برند و با تشکیل یک مثلث خطرناک، یک پیروزی پرگل برای تراکتورسازان به وجود آوردند. آنها در بازی برگشت تیم شان در برابر الهلال عربستان می توانند همانند دیدار رفت موثر ظاهر شوند و صعود این تیم به مرحله بعدی را شکوهمند کنند. 

در بازی تیم های تراکتورسازی و ملوان، فرزاد حاتمی دو بار دروازه حریف را باز کرد و یک پاس گل نیز به سروش رفیعی داد. او در دیدار رفت در برابر الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا نیز توانست برای تبریزی ها گل حساسی را به ثمر برساند. سروش رفیعی نیز توانست یک بار برای این تیم گلزنی کند و دو پاس گل نیز ارسال کند، این اتفاق درباره بختیار رحمانی نیز افتاد و او هم در این دیدار یک گل و یک پاس گل از خود بر جا گذاشت.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها