کد خبر: ۳۷۴۲۸۳
زمان انتشار: ۱۴:۱۹     ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
دادستان عمومی و انقلاب ورامین با بیان اینکه روز گذشته آخرین دفاعیات قاتل ستایش اخذ شد به برخی از اعترافات تکان دهنده این فرد اشاره کرد.
به گزارش پایگاه 598، ابوالقاسم مرادطلب با بیان اینکه روز گذشته آخرین دفاعیات قاتل ستایش اخذ شد، در خصوص انگیزه قتل توسط این فرد توضیح داد: انگیزه اولیه قاتل ستایش، قصد ارتکاب عمل خلاف منافی عفت بوده است.اعترافات
اعترافات

وی با اشاره به اعترافات قاتل ستایش افزود: این فرد اعلام کرده که از سن 15 سالگی با بعضی از اشخاص جنس مخالف رابطه نامشروع داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین ادامه داد: با سوالاتی که از او پرسیده شد به این نتیجه رسیدیم که این فرد به مسائل مذهبی هم گرایشی نداشته است.

مرادطلب با اشاره به قسمتی دیگر از اعترافات قاتل ستایش اضافه کرد: بر اساس اظهارات اخذ شده از قتل ستایش، او از سن 15 سالگی هرازگاهی مشروب مصرف می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین عنوان کرد: بر اساس اعترافات قاتل ستایش، این شخص در صبح روز حادثه به وسیله گوشی همراهش در حالی که در مدرسه بوده به مشاهده کلیپ‌های مستهجن مبادرت کرده است و این در حالی است که جنایت بعدازظهر همان روز به وقوع پیوست.

به گفته وی موارد ذکر شده عوامل موثری در انگیزه قتل ستایش بوده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در نظریه پزشکی قانونی تجاوز به ستایش تایید شده است یا خیر، گفت: ما باید در کیفرخواست در خصوص این موضوع اظهارنظر کنیم و طبق قانون، کیفرخواست تا زمانی که به دادگاه برسد محرمانه است و ما در این خصوص نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین با بیان اینکه از قاتل ستایش در کانون اصلاح و تربیت نگهداری می‌شود تا پرونده شخصیت‌شناسی او تکمیل شود، اضافه کرد: نظر مددکار اجتماعی برای تکمیل پرونده باقی مانده است بنابراین پس از اخذ نظر او، پرونده را به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌کنیم.

مرادطلب در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با توجه به سن قاتل که زیر 18 است، پیش‌بینی شما در خصوص صدور حکم او چیست و آیا برای او حکم اعدام صادر می‌شود، توضیح داد: در این مورد ما نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم چون مرجع صدور حکم، دادگاه کیفری یک است. ممکن است اظهار نظر ما با تصمیمی که قرار است از سوی آنها اخذ شود مغایرت داشته باشد. صدور حکم اعدام یا هر حکمی دیگر بر عهده این دادگاه است.

منبع: آنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱۵
در انتظار بررسی: ۸
* نظر:
ارسال نظرات
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
۱
۱
حالا میخوان دیونه جلوش بدید اگه دوباره ازاد بشه بعد چند سال غاقبتش بده
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
۲
۰
خوبه اینم شد اعتراف!
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۵
۴
۳
خوک کثیف.فقط اعدام.اعدام هم نه.بلکه باید به همون روشی کشته بشه که اون طفلک بیچاره رو کشت!پست فطرت.اون اگه زنده بمونه هزاران جنایت مرتکب خواهد شد.
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
۲
۱
الهی تااخرعمرت خوشی نداشته باشی.
پاسخ
همتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
۲
۱
هرچی سرش بیاد حقشه.با اعدام شدنش ک زیاد زجرنمیکشه.باید روخودشم اسید ریخت اینقدر زجربکشه ک خودش جون بده.متاسفام دختر 6ساله حیف
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۵
۳
۱
وااااای خدا مملکت ما داره ب سمت چی کشیده میشه.تجاوز به دختر6ساله.....باید از ریشه درستش کرد ن با اعدام.البته منم میگم این قاتل رو باید با اسید سوزوند ولی باید از ریشه مشکلات رو درست کرد
پاسخ
کاظم برهانی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۵
۳
۲
اعدامش کنین خواهشا
پاسخ
فاطما
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۰۴ تير ۱۳۹۵
۳
۱
اعدام باید شه باید سنگسارش کنن باارزش ترین چیز یه دخترو گرفته
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۵
۲
۱
اعدامش کنين خواهشا
پاسخ
عزاعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۰۳ مهر ۱۳۹۵
۳
۰
خدا مرگت بده پسرک هواس باز چه چیزی تحریک کننده ای تو دختر 6 ساله دیدی که این کار باهش کردی تف به اون ذاتت
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۰۳ مهر ۱۳۹۵
۲
۱
از فردا دوباره صدای این سازمان های به اصطلاح حقوق بشری در می آد که زیر 18 ساله کودک حساب میشه نقض کنوانسیون کودک و... !!! از همین الان در جوابشون بگم مهم بلوغ فکری جسمی هست که این آقا داشته در مورد تعادل روانی هم آدم 60 ساله هم مست کنه تعادل خودش رو از دست می ده دلیل نشد که به بهانه مستی از زیر مجازات فرار کنه این آقا سه تا جرم مرتکب شده که در ایران برای دوتاش مجازات اعدام و برای سومی مجازات سنگین وضع شده : تجاوز- قتل - بی حرمتی به جسد ، حالا دیگه از مجارات شرب خمر و آدم ربایی صحبت نمی کنم، تازه این یه مسئله است که به روابط خارجی ما با یه کشور مسلمان هم مربوط می شه که خواستار اجرای سریع حکم هستن و در کشور خوشون هم همین مجازات اجرا می شه تنها چیزی که جای تاسف داره بعد اجتماعی این قضیه است.به نظر من کاملا حکم عادلانه و هشدار برای دیگران.
پاسخ
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۰۴ مهر ۱۳۹۵
۳
۱
توروخدا فقط اعدام
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۰۵ مهر ۱۳۹۵
۲
۲
خواهش میکنم اعدامش کنید تف به ذات کثیفش اشغال لحنت به پدر ومادرش
پاسخ
یه نفر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۱ مهر ۱۳۹۵
۴
۰
عزیزان ما در جایگاهی نیستیم که حکم تعیین کنیم . در ضمن این پسر اول دختره رو کشته بعد برای از بین بردن جنازش روش اسید ریخته. لطفا تحقیق کنید
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۹ دی ۱۳۹۵
۱
۰
مسئولیت این جنایت بر عهده ی سران مملکته،اونایی که به جای رسیدگی به نوجوانانمون و عزت نفس بخشیدن بهشون و ایجاد سرگرمی های سالم به فکر پر کردن حسابهای شخصیشون هستن،،،،لعنت به زمینه ساز این جنایتها،،،لعنت
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها