کد خبر: ۳۷۴۸۳۰
زمان انتشار: ۱۰:۳۴     ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵
کریمی؛
هافبک ساروی استقلال گفت: «ما برای برد خواهیم جنگید و نباید اجازه بدهیم که حساسیت این دیدار در روند کارمان تاثیر‌گذار شود.»
به گزارش پایگاه 598 به نقل از استقلال جوان، یکی از جوانان خوب و خوش آتیه تیم استقلال که در این فصل برای این تیم خوش درخشید، سیدمحسن کریمی، می‌باشد که البته سه چهار بازی آخر استقلال را به دلیل مصدومیت از دست داده بود و احتمال این که در این بازی به میدان فراخوانده شود زیاد است.

 

حرف های صمیمانه و خودمانی با کریمی را در زیر می‌خوانید:

 

* از بازی با تراکتور و وضعیت خودت برامون بگو واینکه بازی رو چطور میبینی؟

- ابتدا خسته نباشید باید بگم به هواداران خون گرم استقلال که تا اینجای لیگ ما رو حمایت کردن و تنهامون نگذاشتن و یاور ما بودند. در مورد بازی باید بگویم که بازی با تراکتور دیدار سختی خواهد بود. چرا که مقابل تیمی قرار خواهیم گرفت که به دنبال سهمیه می‌باشد و این کار را برای ما کمی سخت خواهد کرد. البته این موضوع برای ما که هدفمون قهرمانی و خوشحالی دل هوادارن می‌باشد نباید فرقی داشته باشه چرا که ما برای برد خواهیم جنگید و نباید اجازه بدهیم که حساسیت این دیدار در روند کارمان تاثیر‌گذار شود که البته با درایت کادر فنی و بزرگ تر‌های تیم و انتقال تجربیات آنها به جوان ترها امیدواریم که به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.

 

* در مورد آمادگی و اینکه در مقابل مربی سابق خودت بازی خواهی کرد چه نظری داری؟

- امیر قلعه نویی مربی بزرگ و بادانشی است و افتخارم اینست که شاگرد ایشان بودم.  ایشان هم برای استقلال زحمت کشیدن من هم به خاطر اینکه در مقابل تیمی به مربیگری ایشان قرار خواهم گرفت با انگیزه و خوشحال هستم و تلاشم را خواهم کرد که بتوانم یکشنبه بازی خوبی برای تیمم انجام بدهم. همه ما هم قسم شدیم که بهترن بازی‌ها رو در دو بازی پیش رو انجام بدیم تا بلکه شرمنده هواداران نباشیم و بتوانیم یک فصل سخت رو با یک نتیجه خوب که همان قهرمانی برای این عزیزان است به پایان ببریم.

 

* صحبت پایانی با هواداران؟

- همانطور که در طول فصل با حمایت های بی‌دریغشون ما رو مورد لطف و باعث شدند تا انتهای لیگ در صدر جدول باشیم در دو بازی آینده هم پشت و حامی تیم و بچه‌ها باشند. چرا که بچه‌ها به‌خصوص خود من از حضور این عزیزان انرژی و روحیه می گیریم. انشاالله ما هم بتوانیم با یک برد خوب قدردان این هواداران پرشور باشیم. این دو بازی آخر هم یار دوازدهم ما باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها