کد خبر: ۳۷۴۸۸۱
زمان انتشار: ۱۲:۲۲     ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵
از لباس جديد تيم هاي ملي واليبال با حضور سيد مناف هاشمي معاون وزير ورزش و جوانان رونمايي شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فدارسیون والیبال: مراسم معرفي حامي جديد فدراسيون واليبال و رونمايي از لباس تيم هاي ملي عصر امروز با حضور سيد مناف هاشمي معاون توسعه منابع و پشتيباني وزير ورزش و جوانان در پژوهشگاه نيرو برگزار شد.

در اين مراسم بانك دي به عنوان حامي جديد تيم هاي ملي واليبال معرفي شد و از پيراهن تيم هاي ملي كه نام اين بانك بر روي آن درج شده بود، رونمايي شد.

همچنين در ادامه اين مراسم از كارت هواداري بانك دي براي هواداران واليبال رونمايي شد.
بر اساس تفاهنمامه همكاري فدراسيون واليبال و بانك دي، حمايت از تيم هاي ملي واليبال در تمامي رده هاي سني در مسابقات بر عهده بانك دي خواهد بود.

علاوه بر مسئولين فدراسيون واليبال و بانك دي، بازيكنان تيم ملي ب واليبال ايران و تيم جوانان پسر نيز در اين مراسم حضور داشتند. بازيكنان تيم ملي واليبال به دليل حضور در تمرينات آماده سازي پيش از سفر به فرانسه امكان حضور در اين مراسم را نداشتند.

گفتني است در ابتداي اين مراسم احمد شفيع زاده مديرعامل بانك دي گزارشي از فعاليت هاي چند سال اخير اين بانك به حاضران را ارائه كرد.

تيم ملي واليبال ايران خود را براي حضور در مسابقات انتخابي المپيك و ليگ جهاني، تيم هاي جوانان دختر و پسر براي حضور شايسته در رقابت هاي قهرماني آسيا و تيم ملي ب واليبال مردان و ملي واليبال بانوان نيز براي رقابت با هفت تيم برتر آسيا در پنجمين دوره جام كنفدراسيون واليبال آسيا آماده مي شوند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها