کد خبر: ۳۷۴۸۸۴
زمان انتشار: ۱۲:۱۹     ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵
لباس تمرین مالت، لباس اصلی تیم ملی ما!
لباس جدید تیم ملی فوتبال ایران در مالت با قیمت 25 یورو به عنوان لباس تمرین، به علاقمندان این تیم، فروخته می شود؛ قیمتی معادل با 100 هزار تومان در ایران.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از كاپ، سه روز پیش بود که طی مراسمی برند جدید تولید کننده پوشاک تیم ملی ایران به طور رسمی مشخص شد و شرکت ایتالیایی جیووا قبول زحمت کرد تا لباس های تیم های ملی فوتبال را فراهم کند.

 

در همین مراسم از لباس جدید تیم ملی هم رونمایی شد. لباسی که شبیه هر چیزی بود تا لباس یک تیم ملی. آن هم تیم اول قاره کهن و یکی از اصلی مدعیان حضور در جام جهانی. همانطور که انتظار می رفت؛ در فضای مجازی این لباس بی کیفیت و بد طرح، با واکنش های متفاوت، جالب و البته تاسف آمیزی همراه شد. از مقایسه اش با لباس زیر مردانه تا پیدا کردنش در دیوار مهربانی فیفا!

 

در این بین، انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال حسابی شرایط را برای مسببین این امر مهیا کرد تا به قول معروف بپیچانند و جواب اعتراضات رسانه ها و حتی مردم را ندهند و اگر هم از آن ها سوال می شد؛ می گفتند این هجمه ها خط دهی شده است وگرنه لباس تیم ملی خیلی هم خوب و شیک است.

 

اما بگذارید طور دیگری شما را با اوج فاجعه روبرو کنیم. شاید خیلی از شما بدانید شرکت ایتالیایی جیووا به جز تیم ملی فوتبال ایران، لباس های تیم ملی مالت را هم فراهم می کند. تیم صد و شصت و پنجم دنیا. با نگاهی به لباس های این تیم؛ متوجه شدیم لباسی که آنها در اختیار دارند به مراتب زیباتر و با کیفیت تر از لباسی است که در اختیار تیم ملی ما قرار گرفته است.

 

ماجرا وقتی جالب تر می شود که متوجه می شویم لباسی شبیه به لباس جدید تیم ملی ایران که رونمایی شد در مالت هم موجود است؛ اما برای تمرینات این تیم! باز هم صبر کنید. داستان همچنان ادامه دارد و جالب تر هم می شود. این لباس تمرینی که برای ما لباس اصلی خواهد بود؛ به قیمت 24.99 یورو به فروش می رسد.

 

یعنی با یوروی تقریبی در بازار تهران که البته خیلی هم بالاست؛ برای خرید آن باید در حدود 100 هزار تومان هزینه کرد. مطمئنا این مبلغ برای مالتی ها و بقیه کشورهای اروپایی ارزان تر هم خواهد بود. با این تفاسیر باید دید آیا واقعا در شان یک تیم ملی هست که بخواهد لباسی 100 هزار تومانی را بر تن بازیکنان و نمایندگان آن کشور 80 میلیونی کند یا خیر.

 

حرف پایانی را با یک جمله تمام می کنیم و مسئولین را با خودشان و خدای خودشان تنها می گذاریم. با 100 هزار تومان در منیریه تهران که مرکز فروش البسه ورزشی هم هست؛ یک لباس درجه دو، بدون شورت ورزشی می توانید تهیه کنید؛ اما مسئئولین ما با یک خرد جمعی کاری کرده اند که با این پول و حتی کمتر از آن، می شود به جز لباس و شورت و جوراب ورزشی، حتی مزایای دیگری را هم گرفت...

 

تیم ملی مالت

 

 


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها