کد خبر: ۳۷۶۴۹۴
زمان انتشار: ۱۲:۴۸     ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
رامین رضاییان به مدیر برنامه هایش گفته که شرایط لژیونر شدنش را فراهم کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری دانشجو، وقتی از راه آهن به پرسپولیس آمد خیلی ها فکرش را نمی کردند که رامین رضاییان بشود یکی از ستون های اصلی پرسپولیس.

سمت راست خط دفاعی این تیم به یکی از نقاط قوتش تبدیل شده بود و خیال هواداران هم در کارهای دفاعی و هم در کارهای تهاجمی راحت بود.اما حالا آنها یک نگرانی ویژه دارند.رامین نمی خواهد قرارداداش با پرسپولیس را تمدید کند و هدفش لژیونر شدن آن هم در یکی از تیم های اروپایی است.

رامین مدافع – هافبک بود اما در پیروزی های پرسپولیس نقش زیادی را بازی کرد و گل های حساسی را هم برای این تیم به ثمر رساند.

این اتفاق در حالی قرار است بیفتد که حسین ماهینی بازیکن سابق سرخپوشان هم دوران خدمت مقدس سربازی اش به پایان رسیده است و به پرسپولیس باز خواهد گشت.او هم پست با رامین رضاییان است و شاید یکی از دلایلی که باعث شده تا رضاییان به فکر جدایی بیفتد همین بازگشت ماهینی باشد.

رضاییان به مدیر برنامه هایش گفته که برای او به فکر تیم جدیدی باشد و هر طور که شده او به یک تیم اروپایی ترانسفر شود.به نظر رامین دوست ندارد در شرایط رقابت با حسین ماهینی قرار بگیرد.رضاییان به زبان انگلیسی هم تسلط دارد و همین اتفاق می تواند کمک بزرگی برای ترانسفر شدن به او بکند.

حال باید دید که در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.آیا رامین رضاییان از پرسپولیس می رود یا اینکه می ماند و با حسین ماهینی بر سر فیکس بازی کردن در پرسپولیس می جنگد؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها