کد خبر: ۳۹۲۳۱۱
زمان انتشار: ۱۳:۳۳     ۱۶ شهريور ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه 598 به نقل از بانک ورزش، انتقادهای پی در پی رسانه‌ها به دریافتی یک میلیارد و صد میلیون تومان امین حاج‌محمدی ظاهرا ثمربخش بوده که وزارت ورزش و جوانان به باشگاه استقلال دستور کاهش قرارداد این بازیکن را صادر کرده است. در همین راستا دو روز پیش امین حاج محمدی به باشگاه استقلال رفت تا به سوال‌هایی پیرامون این مساله پاسخ دهد. ظاهرا کاهش قرارداد امین حاج‌محمدی قطعی است اما خبر مهم‌تر این است که منصوریان به مسوولان باشگاه استقلال تلویحا گفته است که این بازیکن را نمی‌خواهد و احتمال می‌رود که به زودی این بازیکن از جمع آبی‌پوشان جدا شود...

برخی معتقدند اگر دوستی مهدی رحمتی با امین حاج محمدی نبود، این بازیکن همان ابتدای فصل در لیست مازاد باشگاه استقلال قرار می‌گرفت. شاید سرمربی استقلال هم به واسطه آنکه در همان بدو ورودش رفیق مهدی رحمتی را از استقلال کنار نگذارد و با شماره یک تیمش وارد چالش نشود، با ادامه حضور این بازیکن در استقلال موافقت کرد.
به هر حال اما هیچ کس هم تصور نمی‌کرد که با وجود نظر منفی که منصوریان روی حاج‌محمدی دارد، این بازیکن مبلغ یک میلیارد و صد میلیون تومان از باشگاه استقلال مزد بگیرد. وقتی ارقام پرداختی باشگاه استقلال به بازیکنانش منتشر شد بسیاری از رسانه‌ها باشگاه استقلال را به واسطه دستمزد عجیبی که برای حاج‌محمدی در نظر گرفته به نقد کشیدند و کسی هم حاضر به پاسخگویی درباره دستمزد شگفت‌انگیز مدافع آبی‌ها نبود و بهرام افشارزاده هم که آن روزها مدیریت را بر عهده داشت هرگز به این انتقاد‌ها توجهی نمی‌کرد تا اینکه وزارت ورزش وجوانان به ماجرا ورود کرد. امین حاج‌محمدی به همین دلیل دو روز پیش به باشگاه استقلال احضار شد. در واقع وزارت ورزش و جوانان از باشگاه استقلال خواسته تا به ماجرای قرارداد این بازیکن ورود کرده و از قراردادش بکاهد. حال صحبت از کاهش دستمزد امین حاج محمدی به نصف مبلغی است که ابتدای فصل در قراردادش نوشته شده است اما شاید این مساله چندان مهم نباشد چون اساسا منصوریان علاقه‌ای به ادامه همکاری با این مدافع ندارد.
اگر به یاد داشته باشید منصوریان فصل پیش که سرمربیگری تیم نفت تهران را بر عهده داشت، خیلی راحت با جدایی این مدافع و پیوستن به استقلال موافقت کرد. آن روزها تصور می‌شد که منصوریان برای حفظ سازمان دفاعی نفت این بازیکن را نگه دارد اما چنین نشد. از قضا اما منصوریان در استقلال دوباره با این مدافع همکار شده اما در نهان تمایلی به ادامه همکاری با او ندارد و خود خیلی دوست دارد که حاج محمدی با پیشنهاد باشگاه برای کاهش قراردادش موافقت نکند تا باشگاه استقلال مجبور شود این بازیکن را در لیست خروجی قرار بدهد. از سویی حضور پادوانی نیز که به خواست منصوریان انجام شد، عرصه را برای این بازیکن تنگ کرده است و حتی دیگر نمی‌توان انتظار داشت که حاج‌محمدی به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد ترکیب استقلال شود مگر اینکه یکی از مدافعان خارجی استقلال مصدوم شوند تا این بازیکن شانس بازی یابد.
اگر حاج‌محمدی به خواست خودش از استقلال جدا شود هم منصوریان را به آرزویش می‌رساند و هم اینکه باشگاه را از چالش پرداخت دستمزد میلیاردی خارج می‌کند. گرچه اکنون وضعیت به شکلی است که باشگاه استقلال نمی‌تواند چندان روی این موضوع مانور کند و به دلیل تعهدی که نوشته شده حتی اگر حاج‌محمدی درلیست خروجی قرار بگیرد باشگاه باید تمام دستمزدی که در قراردادش نوشته را پرداخت کند. مگرآنکه حاج محمدی از در صلح وارد شود و در نهایت قبول کند که مبلغی از قراردادش کاسته شده و سرانجام به صورت کاملا توافقی از استقلال به تیم دیگری برود. این موضوع را هم باید مد نظر داشت که روز گذشته زمان نقل و انتقالات میان فصل به پایان رسید و حاج‌محمدی تنها در شرایطی می‌تواند به تیم جدیدی ملحق شود که بازیکن آزاد باشد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها