کد خبر: ۳۹۴۳۰۰
زمان انتشار: ۱۶:۰۵     ۳۱ شهريور ۱۳۹۵
مهاجم سابق استقلال گفت: می دانستم که علیرضا منصوریان مرا می خواهد و روی من برای ماندن در استقلال نظر مثبت دارد اما خودم به اینجا آمدم.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از کاپ، سجاد شهباززاده در رابطه با شایعه جدایی از آلانیا اسپور ترکیه اظهار داشت: من نمی خواهم فعلا درباره شرایطی که در تیم آلانیا دارم، صحبت کنم. تمرکزم روی کار خودم است و بحثی هم درباره جدایی نیست.

وی در ادامه افزود: نمی دانم شایعات جدایی من بر چه اساسی است؟ اصلا الان زمان جدایی است که من بخواهم درخواست فسخ قرارداد بدهم؟ هنوز 3 ماه تا نیم فصل باقی مانده و درست نیست در هر زمانی که می خواهند شایعه درست کنند.

مهاجم سابق استقلال و فعلی آلانیا اسپور در واکنش به اینکه گفته می شود ابراز علاقه کرده به استقلال برگردد و حتی با منصوریان نیز صحبت هایی را برای  بازگشت داشته است، گفت: من که در ابتدای فصل مشکلی برای ماندن نداشتم. می دانستم که علیرضا منصوریان مرا می خواهد و روی من برای ماندن در استقلال نظر مثبت دارد اما خودم به اینجا آمدم.

شهباززاده در پایان افزود: دیگر اگر قرار باشد بعد از این همه تلاش حالا که به اینجا آمدم، بخواهم بعد از 2 هفته نیمکت نشینی برگردم که دیگر هیچ. حالا بگذارید تا نیم فصل زمان زیادی مانده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها