کد خبر: ۴۰۰۳۴۰
زمان انتشار: ۱۲:۳۲     ۱۶ آبان ۱۳۹۵
به گزارش پایگاه 598، یک مربی پرتغالی که به عنوان دستیار تونی اولیویرا در تراکتور‌سازی مشغول به کار بود، به جمع مربیان ماشین‌سازی اضافه شد.

به گزارش تابناک ورزشی، رسول خطیبی سرمربی سبزپوشان تبریزی با تأکید بر اینکه رودولفو با نظر مستقیم خود او و براساس شناخت و بررسی‌های انجام گرفته‌، برای همکاری با ماشین‌سازی انتخاب شده است، خاطرنشان کرد: این مربی پرتغالی به دلیل شناختی که از فوتبال تبریز و نیز فضای فوتبالی این شهر دارد، به دو مربی برزیلی و آلمانی که خود من در دوران بازی، سابقه کار با آنها را داشتم ترجیح داده شده و من مطمئنم این انتخاب به نفع ماشین‌سازی خواهد بود.

وی افزود: در روزهای گذشته بررسی‌های همه جانبه در خصوص استخدام یک مربی خوب جهت تقویت کادرفنی را آغاز کردیم و  در نهایت با رودولفو پرتغالی به توافق نهایی رسیدیم. حضور رودولفو در نیمکت ماشین‌سازی در قالب دستیار و مربی نهایی شده و این مربی پرتغالی پس از عقد قرارداد با باشگاه رسماً به کادر فنی ماشین‌سازی اضافه خواهد شد.

همچنین رودولفو لوئیز، دستیار جدید رسول خطیبى که با ماشین‌سازان به توافق نهایی رسیده است، بامداد امروز با پرواز استانبول و در میان استقبال مسئولان باشگاه وارد تبریز شد. برابر برنامه‌ریزى صورت گرفته، قرار است پیش از ظهر امروز (یکشنبه) قرارداد این مربى پرتغالى به امضا برسد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها