کد خبر: ۴۰۰۵۷۹
زمان انتشار: ۱۲:۵۵     ۱۸ آبان ۱۳۹۵
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از فضای امروز تمرین و شرایط جوی نهایت بهره‌برداری را انجام داد و یک تمرین بدنی سفت و سخت را از سرخپوشان طلب کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برنامه برانکو ایوانکوویچ برای تمرین صبح امروز تمرینات بدنسازی بود که البته بیشتر روی تمرینات سرعتی، واکنش‌ها و جهش تمرکز داشت. در این میان شرایطی هم پیش آمد که این تمرین به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 

بازیکنان که از یکشنبه شب در دوبی حضور دارند تقریبا با شرایط جوی جور شده‌اند. از سوی دیگر صبح امروز باد خنکی هم در دوبی وزیدن گرفت و همین امر باعث نشاط بیشتر بازیکنان جهت انجام تمرینات شده بود. از سوی دیگر حضور بیش از 300 دانش آموز ایرانی و تشویق‌های بی‌امان آنها بازیکنان را به وجد آورده بود تا همه چیز مهیای تمرینی سفت و سخت باشد.

 

تمرین صبح امروز با گرم کردن آغاز شد. برانکو بازیکنان را به استیلینوویچ سپرده بود و او تمرینات خود را با دوهای سرعتی و استارت‌های کوتاه و بلند آغاز کرد.

 

بعد از این مرحله، بازیکنان شوت به دروازه داشتند ولی پس از آن دوباره کارهای بدنسازی آغاز شد که فشار در آن زیاد بود و کادر فنی به ویژه مارکو با تشویق‌ها و شور دادن‌های خود، بازیکنان را ترغیب به انجام هر چه بهتر تمرینات می‌کردند و حسابی عرق بازیکنان را در آوردند. هر چند بدن‌های آماده و نفس چاق سرخپوشان باعث شد به خوبی از عهده تمرینات سنگین بر آیند.

جدا از تمرینات سرعتی، تمرینات رفلکسی و جهش‌ها با استفاده از موانع و همچنین حفظ تعادل در حال حرکت از بخش‌های مختلف این تمرینات بود.

 

بازیکنان تمرین امروز خود را در دو بخش انجام دادند و بعد از کارهایی که در زمین چمن دنبال شد، به سالن بدنسازی رفتند و به مدت نیم ساعت کار با وزنه را در دستور کار قرار داده و راهی رختکن شدند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها