کد خبر: ۴۰۰۶۰۵
زمان انتشار: ۱۳:۲۷     ۱۸ آبان ۱۳۹۵
به گزارش پایگاه 598، مدافع تیم‌ملی قطر و عضو باشگاه السد محرومیت ۳ جلسه‌اش از سوی فیفا به خاطر اتفاقات بازی برابر ایران را ناعادلانه عنوان کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، حوادث دیدار ایران با قطر در ورزشگاه آزادی برای هر دو تیم گران تمام شد زیرا از تیم‌ملی کشورمان جواد نکونام، مربی تیم ملی 3 جلسه محروم شد و آزمون و حاج صفی، دو بازیکن ملی‌پوش کشورمان نیز یک جلسه محروم شدند.

در مقابل قطری‌ها نیز محرومیت داشتند. 3 بازیکن آنها 2 جلسه محروم شدند و عبدالکریم حسن، مدافع عضو باشگاه السد 3 جلسه محروم شد.

در این راستا عبدالکریم حسن در مصاحبه با روزنامه الرایه خودش را شایسته این جریمه نمی‌داند و برای کم شدن محرومیتش ابراز امیدواری کرد.

ستاره عضو باشگاه السد و تیم ملی قطر گفت: من مظلوم واقع شدم زیرا مجازات سختی را برایم درنظر گرفتند. کاری انجام ندادم که شایسته این مجازات باشم.

وی درباره اقدامی که در این درگیری انجام داد، گفت: در این بازی بازیکن شماره 20 ایران بر روی اکرم عفیف خطا بدی کرد و برای دفاع از عفیف بازیکن ایران را کنار زدم. این تنها اقدامم بود و در هیچ کدام از درگیری‌هایی که جواد نکونام، مربی ایران ایجاد کرد، دخالتی نداشتم.

بازیکن قطری در پایان گفت: محرومیت 3 جلسه من از سوی کمیته انضباطی فیفا ظلم آشکار است و بسیار ناراحتم زیرا می‌خواهم در ادامه تیم ملی کشورم را همراهی کنم به همین خاطر امیدوارم کمیته استیناف محرومیتم را کم کند. باید بگویم که این اولین باری بود که در طول عمرم محروم شدم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها