أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۴۰۰۷۴۹
زمان انتشار: ۱۲:۰۵     ۱۹ آبان ۱۳۹۵
با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه در این انتخابات، شمار زیادی از مردم آمریکا درصدد مهاجرت از این کشور به کانادا برآمده اند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از العالم، روزنامه ایندیپندنت در سایت خود تأکید کرد، مراجعه کاربران آمریکایی به سایت مهاجرت رسمی به کانادا به حدی بوده است، که باعث از کار افتادن آن شده است.
روزنامه ایندیپندنت نوشت: سایت مهاجرت به کانادا به علت مراجعه بسیار زیاد کسانی که درصد ترک آمریکا هستند، از کار افتاده است.

این روزنامه افزود: به نظر می رسد که شمار قابل توجهی از آمریکایی ها از احتمال قطعی شدن نتیجه انتخابات به نفع ترامپ نگران هستند و همین امر باعث شده است که خود را برای ترک این کشور و عزیمت با خانواده های خود برای زندگی در کانادا آماده کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۹ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
خوب این جماعت که میروند کانادا در آنجا زندگی و کار نمی خواهند ؟ یا اینکه این مشکلات فقط در کشورهای جهان چهارمی مثل ما وجود دارد؟؟؟
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها