کد خبر: ۴۰۱۴۶۱
زمان انتشار: ۱۳:۲۵     ۲۵ آبان ۱۳۹۵
مادر یک دختر نوجوان در آمریکا ادعا می‌کند که دخترش تکان‌دهنده‌ترین عکس سلفی جهان را با یک «روح» گرفته است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از «باشگاه خبرنگاران جوان»، عکس سلفی که «هارپر» دختر 13 ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر «میت لند» فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک‌ترین سلفی‌های جهان لقب گرفت.

در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان‌نما یا روح قابل مشاهده است. «ملیسا کورتز»، 48 ساله، به همراه دخترش هارپر مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر هارپر در لحظه‌ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.

تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص شد دقیقاً در محدوده‌ای که دخترش سلفی گرفته، یک سال پیش در اثر تصادف یک پسربچه فوت شده است.

ملیسا در این خصوص گفت: یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می‌گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم، ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعاً شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت‌زده شدند. بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می‌کنم که این عکس می‌تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته «گرک پوچا» - کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد - این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

«پوچا» مدیر یک مرکز فراروانشناسی است و ادعا شده که با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد دریافته که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئناً یک روح بوده است!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها