کد خبر: ۴۰۱۶۲۵
زمان انتشار: ۱۱:۴۴     ۲۶ آبان ۱۳۹۵
دیگر نخواهید دید عکسی این چنین از یک بازی مقدماتی جام جهانی مخابره شود!
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ورزش سه، واقعیت این است که تکنولوژی آن قدر پیشرفت کرده که زمین ها کانال کشی شده اند و وقتی باران می بارد آب را به سمت خود می کشند و به خروجی های تعبیه شده می فرستند! اگر زمینی که میزبان بازی مقدماتی جام جهانی است، فاقد این امکانات باشد، مسئولان برگزاری مسابقه به هنگام بارندگی اجازه برگزاری چنین بازی ای را نمی دهند به این خاطر که هم زمین خراب می شود و هم کیفیت بازی به نحو قابل ملاحظه ای کاهش پیدا خواهد کرد!!!

اما کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازی سوریه – ایران در یک زمین باتلاقی نشان داد که با فوتبال حرفه ای و روز دنیا فاصله دارد(!) و هدف برایش رضایت تیم میزبان و برگزاری بازی است. همین و بس!
 
AFC از این عکس شرم کن
 
هنوز تقویم لیگ قهرمانان آسیا با یوفا و فیفا هماهنگ نشده و کما فی السابق طی دو فصل برگزار می شود. در سالی که ایران هیچ موفقیتی به دست نمی آورد، بهترین فدراسیون فوتبال آسیا می شود و در سالی که همه تیم هایش  به جام جهانی صعود می کنند و در مسابقات آسیایی و جهانی روی سکو می روند، در هیچ بخشی نامزد بهترین نمی شود. از این AFC برگزاری بازی سوریه – ایران در زمین باتلاقی شاید هم عجیب نبود!

عکسی از که از بازی سوریه – ایران در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مخابره شده بیشتر شبیه عکس گل بازی است تا فوتبال!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۲۶ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
وقتی فدراسیون آلوده ای داشته باشیم باید در زمین آلوده تر بازی کنیم.
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها