کد خبر: ۴۰۲۰۰۵
زمان انتشار: ۱۴:۰۹     ۲۹ آبان ۱۳۹۵
کوروش فتاحی گفت: پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) از ۱۸۰ پرواز در روز به ۲۴۰ پرواز رسیده و در این بین، سهم پروازهای طراحی‌شده در آستانه اربعین به مقصد شهر نجف، روزانه به ۳۰ تا ۴۰ پرواز رسیده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) از اعزام روزانه بیش از ۳۰ هزار زائر به نجف از این فرودگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کوروش فتاحی گفت: پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) از ۱۸۰ پرواز در روز به ۲۴۰ پرواز رسیده و در این بین، سهم پروازهای طراحی‌شده در آستانه اربعین به مقصد شهر نجف، روزانه به ۳۰ تا ۴۰ پرواز رسیده است.

وی افزود: این روزها اوج پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) است و روزانه بیش از ۳۰ هزار زائر از این فرودگاه به فرودگاه نجف اعزام می‌شوند؛ این در شرایطی است که یکی از دلایل تأخیر پروازها این است که شرکت‌های هواپیمایی تمام امکاناتشان را بسیج کرده‌اند تا زوار را به نجف برسانند و همین موضوع موجب ایجاد مشکلات فنی شده است.

فتاحی گفت: امسال در ورودی و سالن پرواز، موکب روح‌الله راه‌اندازی شده است و مسائل و مشکلات زائران در آنجا بررسی و برطرف می‌شود.

این مقام مسئول افزود: تاکنون موردی از اینکه بلیت فروخته‌شده و مسافر مراجعه‌کننده با عدم وجود پرواز مواجه شده باشد، گزارش نشده؛ اما به هر حال، تمام تلاشمان این است که پروازها به‌موقع انجام شود و از تأخیرها جلوگیری به وجود آید.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) خاطرنشان کرد: مسافران و زائران از جایگاه‌های مشخص‌شده در سایت سازمان هواپیمایی کشوری، بلیت خریداری کنند تا با مشکل مواجه نشوند.

فتاحی درحالی به نبود موردی مبنی بر فروش بلیت بدون مجوز پرواز برای زائران اربعین حسینی تاکید دارد که هفته گذشته خبرگزاری مهر، گزارشی میدانی از سرگردانی مسافرانی منتشر کرد که در آن زائران از خرید بلیت‌های بدون‌مجوز پرواز ناراضی بودند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها