کد خبر: ۴۰۹۶۹۴
زمان انتشار: ۱۱:۴۱     ۰۲ بهمن ۱۳۹۵
او که در اروپا رقبای جدی مثل رایولا یا منزس(مدیر برنامه های رونالدو) دارد، توانسته در چین از همه پیشی بگیرد؛ به شکلی که حالا مدیر برنامه های کریس هم سفرهایی به چین داشته تا بتواند در این بازار پر پول فعالیت هایی انجام دهد.
به گزارش پایگاه 598، نقش یکی از ایجنت‌های ایرانی دنیای فوتبال در رونق فوتبال کشور چین بسیار موثر بوده است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ این روزها که بازیکنان مطرحی تصمیم به حضور در لیگ چین می‌گیرند و هر روز پیشنهادات جدیدی برای خیلی دیگر از بازیکنان دنیای فوتبال به گوش می‌رسد، شاید برای تان جالب باشدکه درباره نقش یک ایرانی در این اتفاقات را بدنید. 

ردپای یک ایرانی در ولخرجی نجومی فوتبال چین!

به نوشته خبرآنلاین کیا جوراب‌چیان؛ ایجنت ایرانی که در طی سال‌های اخیر دست به کارهای بزرگی زده است. او را در فوتبال دنیا همه می‌شناسند. در معاملات بزرگی ردپایش دیده شده است و صاحب یکی از معتبرتری شرکت های نقل و انتقال بازیکن است. شرکت او  نزدیک به 80 بازیکن در اختیار دارد که اکثرشان یا نامی هستند و یا اینکه در آینده نامی خواهند شد. 

همه چیز از انتقال کارلوس توز از لیگ برزیل به وستهام شروع شد و حالا جوراب‌چیان دوباره به واسطه توز حسابی سر زبان‌ها افتاده است. جدا کردن مهاجم آرژانتینی از باشگاه محبوبش در کشورش و فرستادن او به لیگ چین اتفاق بزرگی بود که از این ایجنت برآمد. پیش از این هم تکسیرا و اسکار به واسطه او وارد فوتبال چین شده بودند. فروش باشگاه اینتر به چینی‌ها هم یکی از شاهکارهای جوراب‌چیان بود که بدون شک نقش او در رونق فوتبال کشور چین را بیش از پیش نمایان کرد. او که در اروپا رقبای جدی مثل رایولا یا منزس(مدیر برنامه های رونالدو) دارد، توانسته در چین از همه پیشی بگیرد؛ به شکلی که حالا مدیر برنامه های کریس هم سفرهایی به چین داشته تا بتواند در این بازار پر پول فعالیت هایی انجام دهد. 

چین از چند سال قبل سرمایه گذاری هنگفت خود را در فوتبال شروع کرد و هر روز چهره های بزرگی را به فوتبال خود می برد تا بتواند پیشرفت کند. این پیشرفت در آینده کار را برای رقبایی چون کره، ژاپن و حتی ایران سخت تر خواهد کرد. در حال حاضر چین با ایران در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی همگروه است و بی شک این تغییرات می تواند باعث قدرت گرفتن تیم ملی این کشور هم شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها