کد خبر: ۴۰۹۹۱۸
زمان انتشار: ۱۵:۳۵     ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
سخنگوی فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه مسئولیت توجه و رسیدگی به ساختمان پلاسکو به عنوان بافت فرسوده شهری بر عهده وزارت راه بودباره گفت: پس از گزارش کمیسیون عمران درباره حادثه پلاسکو برای سؤال از وزرا اقدام خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو گفت: مسئولیت رسیدگی به بافت‌های فرسوده شهری بر عهده وزارت راه و شهرسازی است اما در ارتباط با ساختمان پلاسکو از هرجا حرف به میان آمد اما صحبتی از مسئولیت وزارت راه در قبال فرسودگی این ساختمان و رسیدگی به حل معضلات آن مطرح نشد.

وی با اشاره به بازدید برخی از مقامات عالی رتبه نظام از محل حادثه ساختمان پلاسکو افزود: ما از حضور مسئولان در محل حادثه خوشحال شدیم اما مشاهده نکردیم که آقایان طیب‌نیا و نعمت‌زاده در محل حادثه حضور پیدا کنند.

سخنگوی فراکسیون کارگری مجلس اظهارداشت: از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتظار داریم تا نسبت به اشتغال کارگران شاغل در ساختمان پلاسکو هرچه سریعتر اقدام کنند.

قاضی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: ما پس از شروع به کار مجدد مجلس و ارائه گزارش کمیسیون عمران در مورد حادثه ساختمان پلاسکو اقدامات لازم را در خصوص سؤال از وزرا خواهیم داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها