کد خبر: ۴۱۱۳۷۱
زمان انتشار: ۲۰:۳۷     ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
طالب‌زاده در همایش هنرمندان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما باید با طرح‌ها و توطئه‌های دشمن مقابله کنیم، گفت:‌جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک فضای فکری بزرگ برای کل ایران است.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، نادر طالب‌زاده عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نشست کمیته هنرمندان که عصر امروز در سالن همایش سازمان تبلیغات برگزار شد، اظهار داشت: زمانی که این جبهه تشکیل شد ما متوجه نبودیم که چه اتفاقی قرار است بیفتد جز اینکه آن جمله معروف رهبر انقلاب که فرمودند «ما در پیچ تاریخی هستیم» در ذهن ما بود و ما احساس می‌کردیم نیاز به تقویت مراکز فکری خود داریم.

طالب‌زاده با بیان اینکه جبهه مردمی مربوط به کل ایران است، ادامه داد: خیلی از نبوغ و استعدادها در شهرستان‌هاست و از خوبی‌های این جبهه توجه به همه ظرفیت‌ها در کل کشور است. 

عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه این جبهه فراتر از انقلاب و در واقع یک حوزه فکری است، افزود: جبهه مردمی در حال حاضر 10 نفر هیأت مؤسس دارد که به نمایندگی از آنها اجتماع بزرگی تشکیل می‌شود. 

وی یادآور شد: حرکت جدید در ابتدا مبهم است اما ما در انتها می‌دانیم که نیاز داریم برای مقابله با توطئه‌های دشمن خلاء‌های موجود را پر کنیم. 

طالب‌زاده با بیان اینکه ما در ادامه مسیر انتخابات و نیز سایر موضوعات را خواهیم داشت، گفت: این جبهه یک فضای فکری بزرگ برای کل ایران و مربوط به انقلاب اسلامی است و در واقع مانند یک طوفان فکری است.

عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به پخش برنامه راز از صدا و سیما خاطرنشان کرد: ما در برنامه خود موضوعاتی مانند ربوی بودن بانک‌ها و عدم اخذ مالیات از سرمایه‌داران می‌پرداختیم؛ وقتی کسی کار نمی‌کند حوزه هنر و رسانه وارد می‌شود و کار جدی انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در خیلی از موارد کند پیش آمده است، افزود: این امر نشان می‌دهد که یک مرکز فکری نبوده است؛ بنابراین این جبهه کمکی به سازمان تبلیغات، صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و احتمالا ورای فرهنگ ورود کرده و هنر و رسانه را نیز پوشش خواهد داد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها