کد خبر: ۴۱۱۴۰۹
زمان انتشار: ۱۰:۱۰     ۱۴ بهمن ۱۳۹۵
شرایط جدایی مدافع استقلال در گروی رضایت باشگاه است و برای پیوستن به پرسپولیس باید برانکو به این انتقال رضایت دهد.
به گزارش پایگاه 598، روزبه چشمی بعد از دیدار با رضا افتخاری مدیرعامل استقلال از جدایی اش در صورت حل نشدن مشکل محرومیت این باشگاه خبر داد: من سرانجام پس از چند ساعت موفق شدم با مدیرعامل استقلال دیدار کنم.در جلسه ای که داشتیم و مدیر برنامه هایم هم حضور داشت،افتخاری ابراز امیدواری کرد مشکل مربوط به نقل و انتقالات استقلال برطرف شود.من هم همین امیدواری را دارم که مشکل استقلال برطرف شود. بابت جدایی احتمالی اطمینان دارم هواداران استقلال من را درک می کنند.اگر وضعیت استقلال مشخص نشود به طور حتم هواداران استقلال هم راضی نیستند من یک نیم فصل بیرون بنشینم.» به گفته کارشناسان چشمی برای رفتن به تیم جدید نیاز به همکاری و کسب رضایت از باشگاه استقلال دارد.

 

هوشنگ نصیرزاده، کارشناس حقوقی فوتبال ایران درخصوص وضعیت آندرانیک تیموریان، روزبه چشمی و سرور جباروف که با استقلال قرارداد بسته اند اما مجوز بازی ندارند، به روزنامه گل گفت: قرارداد این بازیکنان به لحاظ قانونی معتبر است و اگر قصد دارند به تیم دیگری بروند باید رضایت باشگاه استقلال را جلب کنند. از نظر حقوقی قرار منعقد شده معتبر بوده و اگر بازیکن قصد جدایی دارد با توافق با باشگاه قرارداد باید قراردادش را فسخ کند. اگر روزبه چشمی می خواهد به تیم پیکان یا هر تیم دیگری برود رضایت استقلال هم در میان شرط است و باید حتما جلب شود.

 

وی ادامه داد: در صورتی که استقلال بخواهد می تواند اجازه جدایی به این بازیکنان ندهد اما طبق قرارداد منعقد شده باید تمام حق و حقوق آنها را پرداخت کند. این قرارداد به دلیل محرومیت برای فدراسیون فوتبال معتبر نیست اما از نظر حقوقی ارزش دارد.

 

گفتنی است در چند روز گذشته از پرسپولیس به عنوان مشتری چشمی نام برده شده در شرایطی که در یک صورت امروز در آخرین روز نقل و انتقالات این بازیکن راهی پرسپولیس خواهد شد. در باشگاه پرسپولیس خرید چشمی موافقان زیادی دارد اما سرمربی این تیم هنوز با جذب چشمی موافقت نکرده است.

 

به گفته برخی منابع احتمال اینکه چشمی راضی به حضور در پرسپولیس شود وجود دارد اما پیش از آن برانکو باید موافقت خودش را با این تصمیم اعلام کند. تنها در این صورت امروز چشمی با پرسپولیس قرارداد امضا خواهد کرد.


اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها