کد خبر: ۴۱۲۷۸۲
زمان انتشار: ۰۹:۳۵     ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
پرسپولیس دو هفته قبل از پایان لیگ قهرمان می‌شود
مدافع اسبق پرسپولیس گفت: در مورد شکست 3 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال گفت: پرسپولیس شروع طوفانی داشت. در 5 دقیقه اول گل زد اما غرور کاذب بازیکنان این تیم را گرفت و بازی بر عکس شد. شاید اگر استقلال گل زودهنگام را می‌زد همان وضعیت برای پرسپولیش پیش‌ می‌آمد. 3-4 بازیکن پرسپولیس هم در حد و اندازه خودشان نبودند و کیفیت بازی‌های گذشته را نشان ندادند.

به گزارش پایگاه 598، مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شکست 3 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال گفت: پرسپولیس شروع طوفانی داشت. در 5 دقیقه اول گل زد اما غرور کاذب بازیکنان این تیم را گرفت و بازی بر عکس شد. شاید اگر استقلال گل زودهنگام را می‌زد همان وضعیت برای پرسپولیش پیش‌ می‌آمد. 3-4 بازیکن پرسپولیس هم در حد و اندازه خودشان نبودند و کیفیت بازی‌های گذشته را نشان ندادند. سروش رفیعی، محسن مسلمان و مهدی طارمی پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شدند. 

وی ادامه داد: کل پرسپولیس هم مثل بازی با صبا و یا تراکتورسازی خوب نبود. از طرف دیگر استقلال روند رو به رشدی داشت و در دربی هم خوب بود. با این حال طارمی 5-6 موقعیت گلزنی را از دست داد. شاید اگر تک به تکی که در دقیقه 50 طارمی از دست داد، گل می‌شد پرسپولیس با اختلاف 3 گل استقلال را شکست می‌داد. این دربی در تاریخ ثبت می‌شود اما همه چیز تمام شده است. پرسپولیس باز هم صدرنشین است و 6 امتیاز از تیم دوم جدول که تراکتورسازی است و 10 امتیاز از استقلال بیشتر دارد. شاگردان برانکو باید با همین شیوه ادامه دهند تا قهرمان شوند. هنوز هم می‌گویم پرسپولیس دو هفته قبل از پایان لیگ قهرمان خواهد شد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد درگیری که بین سیدجلال حسینی و سیدمهدی رحمتی در آخر بازی پیش آمد، گفت: سیدمهدی رحمتی 2-3 دربی را باخته بود و دوست داشت در این بازی پیروز شود. من همیشه رحمتی را مقابل کی‌روش حمایت کرده‌ام اما رفتار او سیدجلال درست نبود. آنها کاپیتان‌های دو تیم بودند و باید بازیکنان جوان‌تر را آرام می‌کردند نه اینکه خودشان به حاشیه‌ها دامن بزنند.

فنونی‌زاده تصریح کرد: رحمتی گفته قصد وقت‌کشی داشته است. خب در چنین شرایطی سیدجلال هم واکنش نشان می‌دهد. شاید اگر رحمتی هم جای سیدجلال بود همین اتفاق می‌افتاد. 

وی در مورد اینکه کدام بازیکن پرسپولیس خوب بازی کرد، گفت: فقط صادق محرمی عالی بازی کرد و بقیه بازیکنان پرسپولیس در حد متوسط بودند. استقلال هم اتوبوسی دفاع می‌کرد. شاید همه آنها خوب بازی نمی‌کردند اما خوب دفاع می‌کردند. با این حال این برد را به انها تبریک می‌گویم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها