کد خبر: ۴۴۱۰۳۹
زمان انتشار: ۱۰:۱۰     ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷
مدافع رئال مادرید به انتقاد از رفتار بازیکنان بارسلونا در ال کلاسیکو پرداخت و آن را نادرست عنوان کرد.
به گزارش پایگاه 598، ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید یک‌شنبه شب در هفته سی‌وششم لالیگا برابر بارسلونا دو بر دو مساوی کرد. سرخیو راموس پس از بازی گفت: می‌دانستیم با وجود قهرمانی بارسلونا در لالیگا برای چه هدفی بازی می‌کنیم. مادرید بازی خیلی خوبی انجام داد. از دقیقه نخست برای پیروزی پا به میدان گذاشتیم. در حالی یک امتیاز کسب کردیم که دوست داشتیم پیروز این دیدار شویم.

بازیکنان مادرید زمانی که لوییس سوارس بر زمین افتاده بود، توپ را به بیرون نزدند. مدافع اسپانیایی در رابطه اظهار کرد: زمانی که هم تیمی‌تان بر زمین می‌افتد و فکر می‌کنید شرایطش بد است، توپ را به بیرون می‌فرستید. با این حال من کمی شناخت از سوارس دارم. با احترام فراوان به بارسلونا تصور نمی‌کنم در آن صحنه نیازی به فرستادن توپ به بیرون بود.

مدافع مادرید در مورد تحت فشار قرار گرفتن داور توسط بازیکنان بارسلونا در تونل ورزشگاه، گفت: آن‌ها کمی داور را در تونل تحت فشار قرار دادند. نمی‌دانم آیا دوربین در این مکان وجود دارد یا نه. آن‌ها به داور به همه چیز گفتند. فوتبال نباید این چنین باشد.

راموس در پایان به درگیری خود با سوارس اشاره کرد و گفت: هر کسی پدر و مادر خودش است. ما در اینجا حضور نداریم تا همدیگر را ادب کنیم. به اندازه کافی در خانه سه فرزندم را تربیت می‌کنم. در بازی فوتبال  داور باید در چنین صحنه‌هایی دخالت کند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها