کد خبر: ۴۴۱۳۸۵
زمان انتشار: ۱۳:۳۸     ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان به رئیس مجلس برای خروج لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم از دستور کار مجلس خبر داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان به رئیس مجلس برای خروج لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم از دستور کار مجلس خبر داد. 
 
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان در حال امضای نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس هستند که طی آن از رئیس مجلس خواسته شده تا لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم از دستور کار دولت خارج شود.

وی با بیان اینکه امضا‌های این نامه به حدود ۸۰ عدد رسیده، افزود: نمایندگان در این نامه تصریح کرند که با توجه به خروج آمریکا از برجام و همچنین احتمال ادامه شیطنت‌های غربی‌ها و دیگر اینکه این لایحه به همراه لوایحی همچون لایحه پالرمو و لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در راستای اجرای FATF در کشور است بدین وسیله از شما می‌خواهیم تا لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم از دستور کار مجلس خارج شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها