کد خبر: ۴۴۸۵۶۷
زمان انتشار: ۱۲:۰۶     ۱۷ آبان ۱۳۹۷
هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا
در ادامه دیدارهای هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت 23 و 30 دقیقه شش دیدار همزمان برگزار و در شب برتری عجیب منچستریونایتد در خانه یوونتوس، بایرن مونیخ و رئال مادرید رقبای‌شان را شکست دادند و منچسترسیتی با یک پیروزی پرگل به صعود نزدیک شد.
به گزارش پایگاه 598، در ادامه دیدارهای هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا در شب دوم از هفته چهارم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برتری عجیب 2 بر یک  منچستریونایتد در خانه یوونتوس، پیروزی قاطعانه تیم‌های رئال مادرید، بایرن مونیخ و منچسترسیتی  به پایان رسید.

امشب از ساعت 23 و 30 دقیقه شش دیدار همزمان برگزار شد. در مهمترین بازی تیم یوونتوس میزبان منچستریونایتد بود که با نتیجه دو بر یک شکست خورد. در این مسابقه ابتدا یوونتوس در دقیقه 65 توسط رونالدو گلی بسیار زیبا به ثمر رساند و از حریف پیش افتاد اما در دقیقه 86خوان ماتا با ضربه ای کاشته دروازه یووه را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.در دقیقه 90 باز هم روی یک ضربه آزاد و سانتری که روی دروازه یوونتوس فرستاده شد، در شلوغی محوطه جریمه بیانکونری توپ به سر ساندرو در هنگام ورود به دروازه این تیم برخورد کرد و گل دوم منچستر به ثمر رسید.

در نهایت یوونتوس در این مسابقه که کاملا برتر از حریف بود و موقعیت های زیادی از جمله دو تیر دروازه توسط خدیرا و دیبالا داشت، شکست خورد اما همچنان با 9 امتیاز در صدر جدول این گروه باقی ماند. شیاطین سرخ نیز با هفت امتیاز در رتبه دوم هستند. در این گروه از ساعتی قبل والنسیا سه بر یک یانگ بویز را برد و پنج امتیازی شد و تیم سوئیسی با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

کامبک یونایتد نخستین شکست فصل یووه را رقم زد/پیروزی پر گل رئال و سیتی مقابل حریفان

در دیگر مسابقات و در گروه E بایرن مونیخ با دو گل مهمانش آئک آتن را شکست داد. هر دو گل باوارایی ها را روبرت لواندوفسکی در دقایق 31(پنالتی) و 71 به ثمر رساند.

در دیگر مسابقه این گروه بنفیکا مقابل مهمانش آژاکس به تساوی یک بر یک دست یافت. در این دیدار ابتدا جوناس در دقیقه 29 برای بنفیکا گلزنی کرد، اما در ادامه و در دقیقه 61 دوشان تادیچ گل تساوی را وارد دروازه بنفیکا کرد. در جدول این گروه بایرن با 10 امتیاز صدرنشین است. آژاکس با هشت ، بنفیکا با چهار و آئک آتن بدون امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.

در گروه F منچسترسیتی با شش گل مهمانش شاختاردونتسک را در هم کوبید .ژسوس در دقایق 24 و 71 (هر دو از روی نقطه پنالتی) و 2+90 ، سیلوا در دقیقه 13، استرلینگ در دقیقه 49 و محرز در دقیقه 84 برای سیتی گل زدند.

کامبک یونایتد نخستین شکست فصل یووه را رقم زد/پیروزی پر گل رئال و سیتی مقابل حریفان

در همین گروه، لیون در خانه با تساوی دو بر دو مقابل هوفنهایم متوقف شد. فکیر در دقیقه 19 و دمبله در دقیقه 28 برای لیون و کراماریچ در دقیقه 65 و کادبارک در دقیقه 2+90 برای هوفنهایم گل زدند. ضمن اینکه کاسیم از هوفنهایم در دقیقه 51 اخراج شد.

در جدول گروه ششم پس از سیتی که با 9 امتیاز اول است، لیون شش امتیازی در رده دوم قرار دارد و هوفنهایم سه و شاختار دو امتیازی دوم تا چهارم هستند.

در نهایت در گروه G رئال مادرید با پنج گل میزبانش ویکتوریاپلژن را در هم کوبید. بنزما در دقایق 21 و 37، کاسیمیرو در دقیقه 23، بیل در دقیقه 40 و کروس در دقیقه 67 برای قهرمان اروپا گل زدند.

کامبک یونایتد نخستین شکست فصل یووه را رقم زد/پیروزی پر گل رئال و سیتی مقابل حریفان

در همین گروه از ساعتی قبل رم با نتیجه دو بر یک زسکامسکو را برده بود. در جدول این گروه رئال و رم 9 امتیازی هستند و شانس زیادی برای صعود دارند. زسکا نیز با چهار و ویکتوریا با یک امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.

رم با دست پر از سرزمین تزارها بازگشت

در گروه G تیم رم مهمان زسکامسکو روسیه بود که موفق شد بانتیجه دو بر یک به پیروزی رسید. در این بازی ابتدا مانولاس در دقیقه چهار گرگها را پیش انداخت اما سیگوردسون در دقیقه 50 بازی را به تساوی کشاند. پس از اخراج ماگنوسون از زسکا مسکو در دقیقه 56 ، رم موفق شد در دقیقه 59 به گل دوم توسط پلگرینی رسید و در نهایت موفق شد با همین نتیجه بازی را به سود خود به پایان برساند.

رم با این پیروزی 9 امتیازی شد و پیش از بازی رئال مقابل ویکتوریا پلژن در صدر گروه باقی ماند. زسکا نیز با چهار امتیاز در رتبه سوم گروه است.

در دیگر دیدار همزمان و در گروه H ، ، والنسیا در خانه خودش سه بر یک یانگ بویز را برد. مینا در دقایق 14 و 42 و سولر در دقیقه 56 برای والنسیا و آساله در دقیقه 37 برای یانگ بویز گل زدند. در جدول، والنسیا پنج امتیازی شد و موقتا و تا پیش از بازی منچستریونایتد مقابل یوونتوس جای این تیم را در رتبه دوم گرفت. یانگ بویز یک امتیازی در قعر جدول ماند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها