کد خبر: ۴۴۸۶۲۹
زمان انتشار: ۱۳:۱۸     ۱۹ آبان ۱۳۹۷
تشکل‌های حوزوی در نامه‌ای به وزیر اطلاعات و رئیس اطلاعات سپاه:
در نامه شورای هماهنگی تشکل‌های حوزوی آمده است: قرار گرفتن اکثر افراد و مراکزی که تحریم‌های ظالمانه را دور می‌زده‌اند، در لیست تحریم‌های جدید باعث شگفتی و تعجب فراوان گردید! زیرا این به معنای درز اطلاعات دقیق این افراد و مؤسسات به سازمان‌های جاسوسی است.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، شورای هماهنگی تشکل‌های حوزوی در نامه‌ای به وزیر اطّلاعات و رئیس سازمان اطّلاعات سپاه، خواستار برخورد با مسببان درز کردن اطلاعات شرکت‌های ایرانی تحریم شده توسط آمریکا شدند.

متن این نامه از این قرار است:

جناب حجت الاسلام و المسلمین علوی؛ وزیر محترم اطلاعات

و جناب مستطاب آقای حسین طائب؛ رئیس اطلاعات سپاه کشور

سلام‌علیکم؛
ضمن تشکر از تلاش‌ها و زحمات سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، جهت ایجاد امنیت و آسایش برای مردم عزیز کشورمان، همان‌طور که مستحضر هستید دولت و رئیس‌جمهور تبهکار آمریکای خبیث، تحریم‌های گسترده خود را در به‌طور دقیق و هدفمند برگردانده است، ولی قرار گرفتن اکثر افراد و مراکزی که تحریم‌های ظالمانه را دور می‌زده‌اند، در لیست تحریم‌های جدید باعث شگفتی و تعجب فراوان گردید! زیرا این به معنای درز اطلاعات دقیق این افراد و مؤسسات به سازمان‌های جاسوسی است.

اکنون سؤال اساسی این است که چه کسانی و چگونه این اطلاعات را به آمریکای پلید داده‌اند؟

لذا مطالبه روحانیت و مردم قهرمان ایران اسلامی از دستگاه اطلاعاتی کشور و شخص شما این است که ضمن شناسایی سریع این خائنین به وطن، آن‌ها را به مردم معرفی نموده و جهت محاکمه به قوه قضاییه تحویل فرمایید.

والعاقبة للمتقین
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها