کد خبر: ۴۴۸۸۳۳
زمان انتشار: ۱۳:۴۵     ۲۳ آبان ۱۳۹۷
در اینکه سرمربی تیم ملی برای تماشای بازی فینال به آزادی می‌رفت بهتر بود، شکی نیست ولی آیا توهین کردن به او آن هم توسط بازیکنانی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند درست است؟
 به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرورزشی، کری‌خوانی از جذابیت‌های فوتبال است. در همه جای دنیا هم هست. طرفداران بزرگ‌ترین باشگاه‌ها هم برای هم کری می‌خوانند. این اصلاً ایرادی ندارد ولی توهین کردن، قطعاً ایراد دارد. ظاهراً بعضی از چهره‌های مطرح فوتبال این کار ساده را یاد نگرفته‌اند. نمونه روشن و واضح این مثال استوری‌هایی بود که مهرداد میناوند در روز‌های گذشته منتشر کرد. پیشکسوت قرمز‌ها که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، در یکی از استوری‌هایش با انتشار عکسی از کی‌روش نوشت‌: «عقده‌ای خودتی با اختلاف!» در اینکه سرمربی تیم ملی اگر برای تماشای بازی فینال به آزادی می‌رفت بهتر بود، شکی نیست ولی آیا توهین کردن به او، قابل قبول است؟ از میناوند توقع می‌رود به آن اندازه که تعصبش را به پیراهن پرسپولیس نشان می‌دهد، این تعصب را به پیراهن تیم ملی که آن را هم قبلاً پوشیده، نشان دهد.
وقتی میناوند و بعد پیام صادقیان از این کار‌ها می‌کنند، واقعاً از هواداران باید چه توقعی داشت؟ صادقیان هم در دو استوری هم به تمسخر شفر پرداخت و هم برای کی‌روش نوشت: «مفت گرونه!»
اگر فردا هواداران در فضای مجازی فحش بدهند یا در ورزشگاه چیزی بگویند، همین‌ها نفر اول می‌گویند فضا آلوده است. در واقع توهین کردن را خود شما باب می کنید که برای بازیکنانی با سابقه ملی اصلاً حرفه ای و اخلاقی به نظر نمی رسد.
باز هم تأکید می کنیم انتقاد از رفتارهای انتقادآمیز کی روش هیچ مشکلی ندارد و بی شک سازنده هم خواهد بود اما آیا با توهین مشکلی حل می شود آن هم از سوی کسانی که سال ها پرچم تیم ملی را به دوش می کشیدند؟ غیر از این است که چنین رفتارهایی گره های کور فوتبال ایران را کورتر می کند؟
توهین عجیب ملی‌پوشان پرسپولیسی به کی‌روش!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها