کد خبر: ۴۴۹۰۹۱
زمان انتشار: ۱۴:۲۸     ۲۹ آبان ۱۳۹۷
«جیم کری» کمدین و هنرپیشه آمریکایی به انتقاد شدید از ترامپ پرداخت و رئیس‌جمهور آمریکا را تهدید امنیتی فوق‌العاده خطرناک خواند.
به گزارش پایگاه 598، «جیم کری» کمدین و هنرپیشه آمریکایی به انتقاد شدید از ترامپ پرداخت و او را تهدید امنیتی فوق‌العاده خطرناک خواند. کری طی پنل مذاکره فستیوال والچر در لس‌آنجلس به انتقاد از سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا پرداخت و گفت: «ترامپ تهدیدی فوق‌العاده خطرناک برای امنیت وطن ماست. او دو روز پیش از مردم درخواست حمایت و اتحاد کرده، مگر می‌شود با جنایت‌کار هم‌پیمان شد.»

وی در ادامه افزود: «یک متجاوز باید اصلاح شود نه اینکه با او مذاکره شود. این افراد درحال تجاوز به سیستم ما هستند. آنها دارند آن را درست جلوی چشمان ما نابود می‌کنند. این اقدامات کنگره جمهوری‌خواهان را فاسد می‌کند و این افراد باید از سیستم ما پاک‌سازی شوند زیرا برای ما بد هستند.»

این هنرپیشه و کمدین کانادایی آمریکایی در ادامه گفت: «ترامپ یک غده سرطانی است و سارا ساندرز روی این غده را با گریم می‌پوشاند.»

جیم کری همچنین بخاطر کاریکاتورهای انتقادآمیزش درباره ترامپ نیز معروف است و در توئیترش از این کارتون‌های سیاسی به اشتراک می‌گذارد. او در روز یکشنبه یک نقاشی از رهبر حزب اکثریت سنا «میچ مک‌کانل» با هیبتی شبیه لاک‌پشت منتشر کرد که پرچم سفیدی نگه داشته و روی آن نوشته است «وحدت دوطرفه و حزبی» و در پس زمینه تصویر نیز موج‌های بزرگ و آبی دریا نمایان است.


مدیر برنامه‌ها و مشاور جیم کری به او هشدار داده بود که به اشتراک گذاشتن مطالب سیاسی در شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود نیمی از مخاطبینت را از دست بدهی و جیم کری در جواب نیز گفته بود: «بگذار از دست بدهم.»منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها