کد خبر: ۴۶۴۷۸۰
زمان انتشار: ۰۹:۲۷     ۲۸ آذر ۱۳۹۸
رهبر جنبش انصارالله در سخنانی گفت که نیروهای قهرمان ارتش یمن و کمیته‌های مردمی با نیروی ایمانشان، تانک‌های آمریکایی را زیرپای خود گذاشتند.
به گزارش پایگاه 598، سید «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن روز چهارشنبه در سخنانی تحت عنوان «ایمان یمانی» گفت که «مواضع قوی ما به دلیل نیروی ایمان ماست و مقاومت جوانان ما در هر جبهه‌ای، برخاسته از روحیه ایمانی و معنوی آنهاست».

وی که این اظهارات را در یک سخنرانی ویدئو کنفرانسی برای علماء و مسئولان صنعاء مطرح کرد، افزود: «قهرمان ارتش یمن و کمیته‌های مردمی با نیروی ایمانشان، تانک‌های نابود شده آمریکا را زیرپای خود قرار دادند».

 

 به گزارش المسیره، رهبر انصارالله در ادامه تصریح کرد: «ما اکنون در برابر جنگی قرار داریم که در آن از همه تجهیزات نظامی و حربه‌های اقتصادی برای سیطره بر ملت یمن و شکست مقاومت آنها استفاده شده است، اما دشمنان در این جنگ شکست خوردند، چون ما دارای ویژگی‌های اخلاقی و روحی هستیم و به خداوند متعال توکل داریم».

سید عبدالملک الحوثی با بیان اینکه دشمن به یمن نه تمدنی صادر کرده و نه علمی، تاکید کرد که «دشمن به غیر از وبا چیزی به یمن صادر  نکرده است و این همان چیزی است که ما در عراق شاهد آن بودیم و آمریکا علمای آن کشور را به قتل رساند».

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها