آمار ایران پایگاه اصلی خیزش اسلامی در منطقه است/ وحدت امت اسلامی راهکار مقابله با توطئه‌های رژیم صهیونیستی
کد خبر: ۴۷۷۸۳۱
زمان انتشار: ۱۲:۵۱     ۳۱ شهريور ۱۳۹۹
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، گفت: وحدت امت اسلامی مهمترین اصل برای مقابله با روند عادی سازی روابط است.
ناصر ابوشریف


به گزارش پایگاه 598،ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در حاشیه نشست امروز یکشنبه 30 شهریور ماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت: جمهوری اسلامی ایران پایگاه اصلی خیزش اسلامی در منطقه و از مهمترین کشورهای منطقه است.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی بیگانگان اصلی منطقه هستند، افزود: مردم فلسطین از فرزندان واقعی منطقه هستند و اسرائیل رژیم ناهمگون در پیکره منطقه است. متاسفانه برخی از حکام کشورهای عربی  اقداماتی مثل عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کنند که برای منطقه به ویژه مردم فلسطین مضر است.

ابوشریف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را خیانت دانست و تصریح کرد: ما به دنبال طرح‌هایی هستیم که با این اقدامات مقابله کنیم. متاسفانه از زمانی که ترامپ به قدرت رسید، برجام را پاره کرد و سپس محاصره شدید اقتصادی علیه ایران صورت گرفت و فشار اقتصادی بر مردم منطقه و فلسطین افزایش یافت.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران یادآور شد: مستکبرین هر روز توطئه‌‌های جدید مانند معامله قرن، الحاق کرانه باختری به رژیم صهیونیستی و در نهایت هم عادی سازی کشورهای عربی با اسرائیل را دنبال می‌کنند لذا ما در جلسه با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس اقدامات مقابله با این مسئله را بررسی کردیم و به نظر می‌رسد که این جلسات باید ادامه داشته باشد.

ابوشریف در پایان تاکید کرد: وحدت امت اسلامی مهمترین نکته برای مقابله با این روند به ویژه عادی سازی است هرچند اراده ملت‌ها در دست رژیم‌های خیانت کار است.

منبع : خانه ملت
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها