نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
در این گزارش به خطرناک ترین بازیکن الوحده امارات پیش از دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پرداخته شد.
به گزارش پایگاه 598، تیم فوتبال پرسپولیس امروز (چهارشنبه) در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 از ساعت 19 به میزبانی هند به مصاف الوحده امارات می‌رود.

*خربین، خطرناک ترین بازیکن گروه پرسپولیس
خطرناک ترین بازیکن گروه پنجم رقابت ها «خربین» است. او پیش از این هم مقابل پرسپولیس با تیم الهلال عربستان خوش درخشید و به نوعی باید او را گربه سیاه سرخ پوشان پایتخت نامید.

 
عمر خربین ستاره سوری و مرد سال آسیا 2017 بعد از دوران درخشان به همراه الهلال عربستان به لیگ امارات آمده است. خربین در ابتدای فصل به الوحده امارات ملحق شد. این بازیکن در فصل گذشته برای الهلال نتوانست بازی کند و با افت شدیدی مواجه بود.

*بازگشت به دوران اوج به همراه الوحده امارات
اما انتقال خربین به الوحده را می توان دوران شکوفایی مجدد این ستاره سوری نامید. با نگاه به آمار مهاجم اخراجی از تیم ملی سوریه در لیگ امارات متوجه می شوید این بازیکن به دوران اوج برگشته است. خربین در 9 بازی اخیر خود به همراه الوحده 7 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است.

خربین در سال 2017 با الهلال عربستان ستاره لیگ قهرمانان آسیا بود. شاگردان برانکو در سال 2017 برای اولین بار تاریخ باشگاه حضور در نیمه نهایی را تجربه می کردند که این ستاره سوری رویای سرخ پوشان برای رسیدن به فینال را از نابود کرد.

*گربه سیاه پرسپولیس در سال 2017
دیدار رفت پرسپولیس با الهلال عربستان در سال 2017 برگزار شد که عمر خربین ستاره بی و چون چرای این بازی بود. مهاجم گلزن سوری در این بازی 3 بار دروازه پرسپولیس را باز کرد تا در نهایت تیم سعودی با نتیجه پرگل 4 بر صفر برنده شود.


خربین در بازی برگشت هم مقابل پرسپولیس دست خالی نبود چون این بازی با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید و بازهم خربین برای الهلال گلزنی کرد. در نهایت الهلال به فینال راه پیدا کرد ولی مغلوب اواواردز کره جنوبی شد و از قهرمانی بازماند.

*تقابل دوباره با سرخ پوشان بعد از 4 سال در آسیا
ستاره سوری بعد از 4 سال دوباره به پرسپولیس رسیده ولی این بار با تیم الوحده امارات مقابل سرخ پوشان قرار دارد. خربین مثل سال 2017 بعد از افت 3 ساله دوباره به دوران اوج رسیده و این بار هم به پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا رسیده است.

خربین با آماری که از خود در لیگ امارات به همراه الوحده جای گذاشته نشان داده آماده‌ترین مهاجم گروه پنجم  و جزو ستاره های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است.

مدافعان سرخ پوشان باید در بازی فردا مواظب این مهاجم سوری باشند که شناخت خوبی از پرسپولیس دارد و می‌تواند بسیار زهردار باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: