آمار تصمیم عجیب سازمان لیگ فوتسال/ صنایع دستی به جای تندیس آقای گلی! +عکس
کد خبر: ۴۸۹۱۸۴
زمان انتشار: ۱۰:۴۷     ۲۲ تير ۱۴۰۰
سازمان لیگ فوتسال ایران روز گذشته در اقدامی عجیب به جای اهدای تندیس آقای گلی، یک جام فیروزه کوب را به عنوان جایزه به آقای گل فصل گذشته لیگ برتر اهدا کرد!

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، مراسم قرعه کشی فصل آینده مسابقات لیگ برتر فوتسال در حالی روز گذشته برگزار شد که در حاشیه این مراسم، جایزه آقای گلی فصل گذشته مسابقات لیگ اهدا شد. سعید احمدعباسی که فصل قبل با پیراهن تیم گیتی پسند ۲۶ گل زده بود، عنوان بهترین گلزن لیگ ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را از آن خود کرده بود.

نکته عجیب اما جایزه‌ای بود که برای آقای گل لیگ ایران در نظر گرفته شده بود. تصاویر منتشر شده از مراسم نشان می‌دهد سازمان لیگ فوتسال با اهدای یک جام فیروزه کوب که در واقع محصولاتی از صنایع دستی است، از احمدعباسی تقدیر کرده!

 

تصمیم عجیب سازمان لیگ فوتسال/ صنایع دستی به جای تندیس آقای گلی! +عکس

سازمان لیگ پیش از این هم جام قهرمانی لیگ برتر را با سبک فیروزه کوب به تیم قهرمان داده بود که اهدای آن جام بیشتر مورد پذیرش است تا یک جایزه فردی که نشانی از فوتسال و عنوان بهترین گلزن روی آن وجود ندارد و تنها به یک جمله روی آن بسنده شده است!

قرار دادن این مورد در کنار عدم معرفی بهترین‌های فوتسال (حتی بدون برگزاری مراسم به دلیل کرونا) را می‌توان از کوتاهی‌ها و نقاط ضعف سازمان لیگ فوتسال قلمداد کرد.

در مراسم چند سال پیش بهترین‌های فوتسال ایران، جایزه بهترین گلزن در حالی به مهدی جاوید رسید که تندیسی به شکل یک کفش طراحی شده بود و اهدای آن تندیس حال و هوای مرتبط با فوتسال و آقای گلی را تداعی می‌کرد.

تصمیم عجیب سازمان لیگ فوتسال/ صنایع دستی به جای تندیس آقای گلی! +عکس

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا در مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا همواره تندیسی را به بهترین گلزن می‌دهد که یک کفش فوتسال یا فوتبال در مرکز آن قرار گرفته است که هواداران حتی بدون توجه به نوشته روی تندیس، می‌توانند تا حدودی نوع جایزه را حدس بزنند.

تصمیم عجیب سازمان لیگ فوتسال/ صنایع دستی به جای تندیس آقای گلی! +عکس

در لیگ ژاپن هم به بهترین گلزن مسابقات تندیسی شبیه به تندیس کنفدراسیون فوتبال آسیا داده می‌شود که یک کفش در مرکز آن قرار دارد.

تصمیم عجیب سازمان لیگ فوتسال/ صنایع دستی به جای تندیس آقای گلی! +عکس

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها