کد خبر: ۴۸۹۸۲۷
زمان انتشار: ۱۲:۲۸     ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
باشگاه لیورپول در حال حاضر اجازه خرید بازیکن جدیدی را به سرمربی آلمانی‌اش نمی‌دهد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، باشگاه‌های لیگ برتری با جذب بازیکنانی در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری سعی در تقویت تیم‌های خود برای فصل ۲۲-۲۰۲۱ دارند، اما به نظر می‌رسد لیورپول از این قاعده مستثنی است و دست یورگن کلوپ در حال حاضر از خریدهای جدید کوتاه است.

بر اساس گزارش نشریه «لیورپول اکو»؛ یورگن کلوپ از ثبت بازیکن غیرانگلیسی جدید منع شده است، مگر اینکه در این تابستان بازیکنانی از ترکیب این تیم جدا شوند. لیورپول با به خدمت گرفتن ابراهیما کناته از لایپزیگ و بازگشت تاکومی مینامینو به این تیم پس از حضور قرضی در ساوتهمپتون، در حال حاضر ۱۷ بازیکن خارجی دارد.

این بدین معناست که لیورپول به سقف تعداد بازیکنان خارجی که هر تیم طبق قوانین یوفا و لیگ برتر انگلیس می‌تواند داشته باشد، رسیده است و برای جذب بازیکن یا بازیکنان خارجی جدید باید برخی بازیکنان خارجی را در لیست فروش بگذارد.

گفته می‌شود لیورپولی‌ها به دنبال به خدمت گرفتن فدریکو کیه‌زا هافبک یوونتوس هستند که پیشنهاد اول‌شان که ۱۰۰ میلیون یورو بوده، از سوی این باشگاه ایتالیایی رد شده است. سائول نیگس از اتلتیکومادرید هم دیگر گزینه مدنظرشان است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها