نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۰۱۸۰
زمان انتشار: ۰۹:۱۶     ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت:گرایی باور داشت که می‌تواند برنده شود به همین دلیل فن سنجاب پرنده را اجرا کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، حبیب الله اخلاقی پس از پیروزی محمدعلی گرایی مقابل کشتی گیر کرواسی در بازی های المپیک توکیو، عنوان کرد: کشتی اول گرایی با کوبا خیلی نفس گیر بود. کشتی‌گیر کوبا خیلی پر زور بود و فشار زیادی به او آورد. گرایی ۶ دقیقه در فشار بود.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: حریف بعدی او را کاملا شناخته بودیم. محمد علی تایم دوم کاملاً رو به جلو حرکت می‌کرد و سه مرتبه هم داور به حریفش اخطار داد که مورد تایید قرار نگرفت. ثانیه های آخر خود او باور داشت که می تواند ببرد و فن سنجاب پرنده را اجرا کرد.

اخلاقی افزود: او قبلا هم این فن را روی قهرمانان جهان اجرا کرده بود و خدا را شکر که در این کشتی هم موفق شد آن را به خوبی اجرا کند و در نهایت این کشتی نفس گیر و حساس به سود گرایی به پایان رسید.

وی در مورد حریف گرایی در مرحله نیمه‌نهایی کشتی فرنگی بازی المپیک توکیو نیز گفت: حریف او از مجارستان و نفر اول رنکینگ است، کشتی‌گیر باهوشی است اما این انتظار را داریم که محمد علی این کشتی را هم با قاطعیت برنده شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها