کد خبر: ۴۹۱۶۵۸
زمان انتشار: ۱۴:۲۴     ۱۴ شهريور ۱۴۰۰
محمودزاده‌‌ درباره ثبت‌نام وام‌ ودیعه قرادادهای اجاره سال ۹۹، گفته: «برای ثبت‌‍نام مستأجران 6 ماه دوم سال ۹۹ نیز با نظام بانکی نامه‌نگاری شده و اکنون ابهام حوزه بانکی برطرف شده است. بر این اساس در پی نامه‌نگاری و درخواست از نظام بانکی، امکان ثبت‌نام قراردادهای اجاره سال ۹۹ نیز در کنار قراردادهای اجاره ۱۴۰۰ فراهم است.»

به گزارش پایگاه 598، محمودزاده‌‌ درباره ثبت‌نام وام‌ ودیعه قرادادهای اجاره سال ۹۹، گفته: «برای ثبت‌‍نام مستأجران 6 ماه دوم سال ۹۹ نیز با نظام بانکی نامه‌نگاری شده و اکنون ابهام حوزه بانکی برطرف شده است. بر این اساس در پی نامه‌نگاری و درخواست از نظام بانکی، امکان ثبت‌نام قراردادهای اجاره سال ۹۹ نیز در کنار قراردادهای اجاره ۱۴۰۰ فراهم است.»

به گفته محمودزاده تا چند روز پیش، سامانه ثبت‌نام فقط درخواست‌های مربوط به قراردادهای اجاره سال ۱۴۰۰ را می‌پذیرفت که این مشکل در روزهای اخیر رفع شده است.

معاون وزیر راه‌وشهرسازی با بیان اینکه سقف اعتبار وام ودیعه مسکن ۱۰هزار میلیارد است، گفت: «مبلغ آن در تهران ۷۰میلیون در سایر کلانشهر ۴۰ و بقیه شهرها ۲۵میلیون تومان است. پیش‌بینی ما این است که حداقل به بیش از ۲۰۰ تا ۳۰۰هزار نفر وام ودیعه مسکن تعلق گیرد.»

ثبت‌نام وام ودیعه مسکن از ۲۶ خرداد آغاز شده است و همه مستأجران واجد شرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن که در سامانه tem.mrud.ir ثبت‌نام کرده‌اند، اکنون باید منتظر پاسخ استعلام خود باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها