کد خبر: ۴۹۱۷۸۵
زمان انتشار: ۱۴:۴۷     ۱۶ شهريور ۱۴۰۰
من تیمم را می‌فروشم؛
با جدا شدن ۸ استقلالی از این تیم که اکثر آنها دلایل مالی داشتند به یاد هشتگ معروفی افتادیم که در اردیبهشت ماه سال جاری به کرات توسط همین بازیکنان در صفحه شخصی‌زشان استفاده شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبر ورزشی، سوم اردیبهشت ماه سال جاری ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در جریان آن مردی جوان با آزار و اذیت یک کودک خردسال (محمدمهدی بخشی نهاردانی) در روستای داورزن سبزوار از او می‌خواست تا از تیم مورد علاقه‌اش اعلام برائت کرده و نسبت به آن بدگویی کند. موضوعی که با مخالفت این پسر بچه روبه‌رو و سبب شد تا مرد جوان اقدام به ضرب و شتم کودک کند. این پسربچه در نهایت با بیان این جمله که «من تیمم را نمی‌فروشم» حاضر به انجام آنچه که فرد کودک آزار خواسته بود نشد. استقلالی بودن این کودک سبب شد تا کاربران فضای مجازی لقب پسر آبی را به او بدهند.

این ویدیو به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و واکنش‌های زیادی درپی داشت که از جمله آن می‌توان به واکنش شماری از بازیکنان تیم فوتبال استقلال، سخنگوی باشگاه استقلال و... در فضای مجازی اشاره کرد که تمامی آن‌ها با هشتگ #من_تیمم_را_نمیفروشم به اشتراک گذاشته شد. حتی باشگاه استقلال نیز اعلام کرد که از عامل این کودک آزاری شکایت خواهد کرد.

چند روز پس از آن اتفاق بود که محمد دانشگر در اقدامی پسندیده به اتفاق یکی دو نفر از کارمندان باشگاه استقلال راهی روستای داورزن شده و در روزهایی که به دلیل بی انضباطی از همراهی کاروان استقلال در آسیا در تهران مانده بود به محمدمهدی روحیه داد.

 

محمد دانشگر با حضور در خانه پسر آبی در روستای داورزن سبزوار با اهدای هدایایی از محمدمهدی دلجویی کرد

مهدی قایدی ستاره تیم استقلال هم یکی دیگر از بازیکنانی بود که در آن روزها این هشتگ را استوری کرد و برای محمدمهدی که در آن روزها به "پسر آبی" معروف شده بود قلب آبی فرستاد. اما حالا برای دریافت کسب درآمد بیشتر استقلال را در فصلی که خیلی‌ها امید به قهرمانی این تیم در آن را داشتند رها کرد و به امارات رفت.

من تیمم را می‌فروشم/ ۸ بازیکن قید پیراهن استقلال را زدند!

همین چند روز پیش بود که محمدرشید مظاهری در صحبت با رسانه ها عنوان کرده بود «من استقلال را با قلبم انتخاب کردم و پای آن می مانم» ولی حالا وکیلش گفته به دلیل مشکلات مالی و مالیاتی قید همراهی استقلال را زده است.

من تیمم را می‌فروشم/ ۸ بازیکن قید پیراهن استقلال را زدند!

مسعود ریگی هم یکی از بازیکنان مؤثر، با انضباط و بااخلاق استقلال بود که او نیز به دلیل برآورده نشدن خواسته های مالی اش راهی سپاهان شد!

من تیمم را می‌فروشم/ ۸ بازیکن قید پیراهن استقلال را زدند!

حمله به کودک سبزواری، در استقلالی که در سال ۱۴۰۰ اوج گرفته بود و بردهای متوالی را در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی بدست می آورد به نوعی باعث اتحاد همه اعضای تیم شد تا اینکه در اواخر اردیبهشت و روزهای حساس پایانی لیگ و جام حذفی استوری‌های #من_تیمم_را_نمیفروشم در صفحه بازیکنان استقلال جای خود را به استوری هایی درباره مشکلات مالی داد.

آن روزها یکی در تمرینات شرکت نمی کرد، دیگری هر روز به کادر فنی انتقاد می کرد و یکی دیگر در تمرین تیم علیه مدیریت باشگاه مصاحبه های تند انجام می داد.

این در حالی بود که هوادارانی استقلال که «پسر آبی» هم یکی از آنها بود منتظر کسب جام در فینال جام حذفی بودند که البته هرگز این انتظار برآورده نشد.

با ورود استقلال تیم محبوب پسر آبی یا همان محمد مهدی بخشی نهاردانی، به فصل نقل و انتقالات اتفاقات بدتری رخ داد که باعث شد ۸ نفر از بازیکنان استقلال از این تیم جدا شوند که شاید اکثر این جدایی ها دلیلی جز مسایل مالی نداشتند.

من تیمم را می‌فروشم/ ۸ بازیکن قید پیراهن استقلال را زدند!

محمد نادری، مسعود ریگی، محمد نادری، هرویه میلیچ، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و محمد دانشگر (که ناصر فریادشیران ادعا کرده به دلیل عدم دریافت به موقع پولش با کاروان استقلال راهی دبی نشده است ولی برخی رسانه ها از قول خودش خبر دادند که از قطر پیشنهاد بازی دارد) اکثرا به دلیل اختلاف مالی که با استقلال داشتند از این تیم جدا شدند تا هشتگ «من تیمم را نمی فروشم» را با هشتگ «من_تیمم_را_میفروشم» عوض کنند و روزهای اردیبهشتی سال جاری را خیلی زود از یاد ببرند.

من تیمم را می‌فروشم/ ۸ بازیکن قید پیراهن استقلال را زدند!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها