نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۲۵۳۹
زمان انتشار: ۱۲:۱۲     ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
نماینده همدان در مجلس در اظهاراتی خواستار محاکمه مسئولین سابق دولت به دلیل گره زدن واردات واکسن به عدم تصویب FATF شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس: نماینده همدان در مجلس در اظهاراتی خواستار محاکمه مسئولین سابق دولت به دلیل گره زدن واردات واکسن به عدم تصویب FATF شد.

احمدحسین فلاحی:

* متأسفانه برخی از مدیران دولت سابق واردات واکسن را به FATF و مبادلات بانکی گره می‌زدند که با واردات حجم زیادی واکسن در دولت آیت‌الله رئیسی این خلاف‌گویی آنان کاملاً روشن شد و واکسنیه کردن مردم سرعت بالایی به خود گرفته است و روسیاهی برای غربگراها مانده ضمن اینکه محدودیت‌های سنی تزریق واکسن هم در اکثر استان‌ها برداشته شده است.

* هم‌اکنون در اکثر استان‌ها محدودیت‌های سنی تزریق واکسیناسیون برداشته شده است و افراد بالای 18 سال می‌توانند واکسن کرونا بزنند؛ متأسفانه در دولت سابق سرنوشت کشور را به مذاکرات با اروپا و آمریکا گره می‌زدند در حالیکه اکنون مشخص شده بدون آنها هم می‌توانیم مسیر کشور را پیش ببریم و نیازهای‌مان را تأمین کنیم.

* عضو ایران در سازمان شانگهای نشان دهنده مدیریت ویژه در دولت آیت‌الله رئیسی است که بسیاری از گشایش‌های منطقه‌ای به لحاظ اقتصادی و سیاسی را ایجاد خواهد کرد. این در حالی است در دولت سابق به هیچ وجه به این موضوع توجهی نداشتند که نمونه آن بازی سیاسی با جان و سلامت مردم و مشروط کردن واردات واکسن به امضای FATF بود.

* تاکنون بیش از 90 هزار ایرانی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند در حالیکه مقصرین اصلی و القاکنندگان این موضوع که باید واکسن را از طریق پیوستن ایران به FATF و با همراهی کشورهای غربی وارد شود توسط دستگاه قضا محاکمه شوند.

*  ما در دولت سابق امکان واکسیناسیون عمومی را داشتیم اما متأسفانه مدیران غربگرا با گروگان گرفتن سلامت شهروندان ایرانی موضوعات سیاسی مانند FATF را پیگیری می‌کردند و اگر افراد نفوذی بین مدیران کشور وجود داشته است بایستی خیلی سریع دستگاه‌های مختلف امنیتی و نظارتی به این موضوع ورود کرده و متخلفین را دادگاهی کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها