کد خبر: ۴۹۲۶۳۷
زمان انتشار: ۱۴:۳۴     ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته “ایران آگروفود ۲۰۲۱ ” به منظور معرفی توانمندی‌ ها و پیشرفت ‌های شرکت های فعال در در این صنایع و رونمایی از آخرین دستاوردهای تکنولوژی و علمی این حوزه افتتاح شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از روابط عمومی شرکت سرزمین گوشت پارسیان ، “رویال طعم” در ساعات ابتدایی آغاز بکار نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۲۱ ، غرفه این شرکت با حضور کارفرینان برتر کشور ، مدیران صنایع و تنی چند از مسئولین افتتاح شد..

سخنران ابتدایی مراسم افتتاح غرفه شرکت سرزمین گوشت پارسیان ، “رویال طعم” ، دکتر غلامرضا دارابی مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری برشا ضمن خوشآمد گویی به میهمانان مراسم بیان داشتند برگزاری نمایشگاه های بین المللی در ایران نیز مرسوم است وهمواره میزبان حضور گسترده شرکت کنندگان داخلی و خارجی در موضوعات مختلف است و پذیرای خیل عظیمی از بازدید کنندگان از این نمایشگاه میباشد.

وی اظهار کرد: هلدینگ سرمایه گذاری برشا هم یکی از زیر مجموعه های میهن با سرمایه گذاری در حوزه شیر، گوشت، فرآورده‌های گوشتی و لبنی، کشتار انواع ماکیان و مرغ در کنار دامداران و مرغداران شهرستان ساوه که سهم بالایی در تامین نیاز کشور دارند، ظرفیتی را ایجاد کرده است تا بتوان این منطقه را به قطب تولید محصولات دامی و لبنی در کشور و در آینده نه چندان دور به بزرگترین شهر پروتئینی خاورمیانه تبدیل کند.

خانم زهر پایداری عضو هییت مدیره و معاونت مارکتینگ هلدینگ بیان کرد: تعداد نیروی انسانی شاغل در این واحد تولیدی قبل از تعطیلی کارخانه ۱۲۰ نفر شامل اداری، قطعه‌بندی و ترابری بوده است که با خریداری این شرکت توسط هلدینگ برشا در حال حاضر برای ۱۸۰ نفر اشتغالزایی ایجاد شده است و پیش‌بینی می‌شود با اجرای طرح‌های توسعه‌ای میزان اشتغال تا دو هزار نفر افزایش یابد. هدف این مجموعه در آینده نه چندان دور تبدیل شدن به بزرگترین شهر پروتئینی خاورمیانه است که هم اکنون مراحل اداری و اخذ مجوز و طراحی پلت‌فرم را طی می‌کند و در عمل به اثبات خواهیم رساند.

علی پایداری بعنوان رییس هییت مدیره هلدینگ برشا نیز گفت: این مجتمع در مساحتی به وسعت ۳۲۰ هکتاردر سال ۱۳۶۵ شروع به فعالیت کرد و علاوه بر تولید شیر در بخش کشاورزی نیز وارد عرصه انواع تولیدات باغی و زارعی شد.

دکتر امیر اله‌وردی افزود: این مجموعه در سال ۱۳۹۷ با توجه به تغییراتی که در ساختار مدیریتی ایجاد کرد، شاهد گسترش وسعت بناهای مجموعه و افزایش چشمگیر کیفیت و کمیت شیر تولیدی شد.

وی بیان کرد: امید است با اتمام فازهای توسعه و بهره برداری رسیدن واحد ۲۵ هزار راس مولد، مقدار شیر تولیدی را به سقف هزار تن در روز برساند تا بخش عظیمی از نیاز کشور را مرتفع سازد.

در پایان علیرضا مرادی مدیر روابط عمومی شرکت سرزمین گوشت پارسیان ، “رویال طعم” ضمن دعوت عموم مردم و فعالین صنعت غذایی جهت بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه واقع در سالن شماره ۶ و غرفه ۴۴ اظهار داشت شرکت سرزمین گوشت پارسیان، “رویال طعم” آماده همکاری و عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ارگانهای دولتی جهت تامین محصولات پروتئنی آنان می باشد.

«بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۲۱» از تاریخ ۳۱ شهریور تا ۳ مهر ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل های اعلامی ستاد ملی کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها